شنبه 4 اسفند 1397 - 8:35
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري جلسه شوراي اداري در دشتي

با حضور فرماندار، امام جمعه شهر خورموج، سرپرست اداره تبليغات اسلامي دشتي و ساير مديران دستگاه هاي اجرايي جلسه شوراي اداري اين شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استسان بوشهر، در اين جلسه فرماندار شهرستان دشتي ضمن تبريک حلول ماه مبارک رجب اظهار داشت:عزت واقتدار ما بر پايه دين مداري و حب اهل بيت (ع) است.

سيد علي هاشمي افزود: دشمنان انقلاب با استراتژي هاي مختلف عليه نظام مقدس جمهوري اسلامي هر بار با ناکامي روبرو شده اند و در تحليل و روش هاي خود به اين نتيجه رسيده اند که رمز موفقيت و پشتوانه ملت ايران در پيروي از قرآن و مکتب اهل بيت است لذا مي بينيم به مقدسات و اخيرا با يک حرکت خبيثانه به صحابه عزيز پيغمبر حجر بن عدي اهانت مي کنند

هاشمي اضافه کرد: ايام ماه رجب بهترين فرصت براي تقويت، اعتقادات و تکريم اين مقدسات است

فرماندار شهرستان دشتي در بخشي ديگر از سخنان خود از همکاري شايسته مديران در جريان امداد و نجات و خدمت رساني به مردم آسيب ديده از زلزله شنبه و طسوج قدرداني کردند.

در اين جلسه که 24 ارديبهشت 92 در سالن اجتماعات فرمانداري شهرستان دشتي برگزار شد حجت الاسلام سعيد توکليان سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان دشتي گزارشي از برنامه و مناسبت هاي خرداد ماه را ارائه کرد.

پنجشنبه 26 ارديبهشت 1392 - 9:37
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری