شنبه 4 اسفند 1397 - 8:15
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

مردم جم در محکوميت اهانت به مقدسات راهپيمايي کردند

مردم شهرستان جم بعد از شرکت در نماز جمعه با برگزاري راهپيمايي باشکوه، اهانت به مقدسات و نبش قبر حجر بي عدي از صحابه پيامبر اسلام (ص) را محکوم کردند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي بوشهر، حجت الاسلام سيد حسين سادات، رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان جم با اعلام اين خبر افزود: مردم شهرستان جم در اين راهپيمايي باشکوه با سر دادن شعارهاي " مرگ بر اسرائيل"، "مرگ بر آمريکا"، " مرگ بر وهابي" و ... خشم و انزجار خود را از اقدامات اخير عوامل رژيم غاصب صهيونيسي اعلام کردند.

سادات که به همراه حجت الاسلام هاشم پروند، کارشناس فرهنگي اداره تبليغات اسلامي در اين راهپيمايي حضور داشت گفت: امام جمعه جم به عنوان سخنران در اين راهپيمايي بيان کرد: تروريست‌ها و مخالفان اسلام در هفته گذشته با اهانت به مقدسات در واقع خود را رسواتر کردند و لکه ننگ ديگري بر پيشاني آنها نصب شد.

حجت‌الاسلام محمد گنجي افزود: اين مسئله هشداري براي جهان اسلام است و ممکن است جسارت‌هاي بيشتري نيز انجام دهند که بايد هوشيار باشيم.

وي با اشاره به حمله اخير رژيم صهيونيستي به سوريه گفت: اين حمله رژيم صهيونيستي در واقع اعلام جنگ به کشورهاي اسلامي است و اين حملات در حالي انجام شده که شورشيان در سوريه متحمل شکست‌هاي بسيار زيادي شده‌اند.

در پايان اين راهپيمايي که با حضور جمع کثيري از مردم و مسئولان برگزار شد قعطنامه سراسري راهپيمايي قرائت شد و با تکبير شرکت کنندگان مورد تاييد قرار گرفت.

پنجشنبه 26 ارديبهشت 1392 - 9:30
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری