شنبه 4 اسفند 1397 - 9:8
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

مراسم تقدير از معلمان نمونه دشتي برگزار شد

مراسم تقدير از معلمان نمونه شهرستان دشتي با حضور مديرکل دادگستري استان، فرماندار دشتي، امام جمعه شهر خورموج، سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان دشتي و جامعه فرهنگيان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان بوشهر، در اين مراسم مديرکل دادگستري استان بوشهر با بيان اين که شهرستان دشتي مهد فرهنگ و ادب است اظهارداشت: يکي از افتخارات خودم اين است که از شهرستان ولايتمداردشتي هستم و پيشرفت خودم را مديون کانون هاي آموزشي، فرهنگي و مذهبي اين شهرستان مي دانم.

حيدر بحراني گفت: شما معلمين يک وظيفه اساسي نسبت به اين شهرستان داريد که مي بايست آن را ادا نمائيد.

وي ادامه داد: يکي از وظايف شما انتقال اين فرهنگ با توجه به پيشرفت ها وتوسعه بنا به مقتضيات زمان به تناسب به نسل هاي بعدي است اگر شما توانستيد اين را خوب نگه داريد دين خود را نسبت به جامعه اي که از آن بهره مي بريد ادا کرده ايد.

بحراني به مقام معلم اشاره کرد و افزود: اگر راجع به مقام معلم ساعت ها صحبت شود يقين داشته باشيد بازهم ما نمي توانيم يک درصد از آن را بيان نمائيم.

در پايان اين برنامه که با حضور سيد علي هاشمي، فرماندار شهرستان دشتي ، حجت الاسلام عبدالحسين مصلح امام جمعه شهر خورموج و حجت الاسلام سعيد توکليان برگزار شد از معلمان نمونه شهرستان تقدير شد.

پنجشنبه 26 ارديبهشت 1392 - 9:26
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری