سه‌شنبه 30 بهمن 1397 - 21:11
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

حضور 140 تشكل شاخص ديني كنگان در راهپيمايي هتك حرمت به صحابه پيامبر (ص)

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان كنگان از حضور 140 تشكل شاخص ديني و فرهنگي اين شهرستان در راهپيمايي هتك حرمت به صحابه پيامبر(ص) در اين شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان بوشهر، حجت الاسلام رحيم اهرمي اظهار داشت: امريكا و اسرائيل به عنوان سران استكبار جهاني به همراهي ايادي آنها موج اسلام گرايي را نمي پذيرند و با اجراي برنامه هايي از قبيل ترور، انفجار و هتك حرمت به اسلام هراسي خود دامن مي زنند.

وي گفت: 140 تشكل شاخص ديني و فرهنگي كنگان از هيئات مذهبي گرفته تا كانون هاي فرهنگي، انجمن هاي اسلامي و فعالان قرآني با حضور در راهپيمايي، هتك حرمت به صحابه پيامبر (ص) را محكوم كردند.

راهپيمايي كنندگان در اين راهپيمايي كه 26 ارديبهشت 92 انجام شد، با تجمع خود مقابل دفتر امام جمعه كنگان، انزجار خود را از اقدام شنيع و غير انساني تخريب وحشيانه بقاع متبرکه و بارگاه مطهر صحابه بزرگ پيامبر اکرم (ص) و يار وفادار امير مومنان علي (ع) توسط تروريست هاي جنايتکار و دژخيمان تکفيري سلفي که تقيد به هيچ آئيني جز تبعيت محض از خوي حيواني و سرسپردگي گروهک هاي سلفي و تکفيري به آمريکا و رژيم صهيونيستي ندارند را نشان داد.

پنجشنبه 26 ارديبهشت 1392 - 9:17
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری