سه‌شنبه 6 خرداد 1399 - 15:5
پربازديدترين اخبار از استان
لرستان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري جلسه هماهنگي ستاد بزرگداشت ارتحال امام خميني (ره) در دلفان

جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خميني (ره) شهرستان دلفان در محل فرمانداري اين شهرستان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان لرستان، دراين جلسه حجت الاسلام سيد نصرت الله موسوي، رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان دلفان گفت: امام خميني (ره) يکي از شخصيت هاي منحصر به فرد در جهان اسلام است که قدرت اسلام را بار ديگر در ايران و جهان احياء و نشان دادند. اگر با ايمان راسخ و در راه خداوند تبارک و تعالي گام برداريم حکام ظالم و تا به دندان مسلح نمي توانند در برابر کشورهاي اسلامي قد علم کنند، همچنان که حکومت شاهنشاهي که در نزد پيروانش شکست ناپذير جلوه داده مي شد با رهبري داهيانه حضرت امام (ره) در مدت چند سال فرو پاشيد.

وي افزود: روحانيون به ويژه علماء و مسئولين بايد انديشه هاي امام راحل (ره) را بطور دقيق مطالعه کنند تا گرفتار مسائل شخصي و دنيوي نشوند و به محرومان جامعه توجه داشته باشند که انقلاب آفرينان اين مرز و بوم همين مستمندان جامعه بودند. رسانه ها و سايت هاي خبري بايد در اين ايام با درج زندگينامه، اشعار، آثار و تاليفات حضرت امام خميني (ره) نسل جوان و فعلي جامعه را در جريان حوادث پيروزي انقلاب اسلامي و همچنين مبارزات امام (ره) با دستگاه طاغوت بيش ار پيش بيان و به نمايش بگذارند تا ياد ايشان هميشه در دلها زنده و جاري باشد. وي در ادامه برنامه هاي اداره تبليغات اسلامي رابيان كرد و هماهنگي با هيئات مذهبي و هيئات امناء مساجد،تامين روحاني كاروان مرقدامام (ره)،برپايي ايستگاه صلواتي توسط هيئات مذهبي را ازجمله امورات قابل انجام اين اداره دانست.

گفتني است ،در پايان اين جلسه هماهنگي با هيئات مذهبي و هيئت امناء مساجد،تأمين روحاني كاروان مرقدامام (ره)،برپايي ايستگاه صلواتي توسط هيئات مذهبي مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

چهارشنبه 25 ارديبهشت 1392 - 9:52
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری