چهارشنبه 7 خرداد 1399 - 1:46
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

سخنراني سرپرست تبليغات اسلامي فامنين در مسجد اعظم

سرپرست اداره تبليغات اسلامي فامنين به مناسبت ولادت حضرت امام محمد باقر(ع) در مسجد اعظم اين شهرستان سخنراني کرد.

ه گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، حجت الاسلام روح الله نجفي در اين مراسم به فضائل ماه رجب اشاره کرد و افزود: ماه رجب مربوط به خداوند، ماه شعبان مربوط به پيامبر گرامي و ماه رمضان مربوط به امت پيامبر اکرم است، در اين سه ماه بايد در جهت تقويت ارتباط عاطفي با خداي متعال کوشش فراواني داشته باشيم.

وي ادامه داد: اگر انسان با خداي خويش رابطه عميق و عاطفي نداشته باشد، در دنيا و آخرت سقوط مي کند و راه نجاتي نخواهد داشت.

نجفي ادامه داد: اين رابطه عاطفي از طريق انس با قرآن مي تواند انسان را از افسردگي و ساير مشکلات روزمره رهايي بخشد.

وي روايتي را از امام محمد باقر(ع) نقل کرد و افزود: هر که يک روز از ماه رجب را روز دارد از اول يا وسط يا آخر ماه، خدا بهشت را بر او واجب کند و روز قيامت با ما هم درجه اش سازد و هر که دو روز از رجب را روز دارد به او گويند کردار از سرگير که خدا آنچه گذشت از برايت آمرزيد و هر که سه روز از رجب روز گيرد به او گويند گذشته و آينده ات آمرزيده شد.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي فامنين اظهار داشت: نخستين قدمي که بايد در راه عبادت خداوند متعال برداشت، معرفت به خداوند متعال است، تمامي کارهاي ما بايد براي رضاي خدا باشد.

نجفي در ادامه درباره حضور مردم در صحنه انتخابات بيان داشت: در انتخابات و حضور در صحنه هم اگر مورد قبول خداوند باشد بايد با نيت قربة الي الله باشد.

سه‌شنبه 24 ارديبهشت 1392 - 13:13
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری