دوشنبه 7 مهر 1399 - 10:7
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

جلسه روحانيون مستقر و طرح هجرت در سيمرغ برگزار شد

مسئول اداره تبليغات اسلامي شهرستان سيمرغ ، در جلسه ماهانه روحانيون مستقر و طرح هجرت كه در منزل يكي از روحانيون مستقر اين شهرستان برگزار شد ، گفت : وظيفه روحانيون پياده سازي برنامه هاي معنوي و روح بخش است .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، حجت الاسلام قاسم روحاني فرد در اين جلسه كه شب يكشنبه 22 ارديبهشت ماه 92 برگزار شد ، ضمن تبريک آغاز ماه رجب گفت : قرائت دعا و عبادت هر‌ چه بيشتر خداوند متعال در اين ماه سبب خير دنيوي و اخروي براي انسان‌ها مي‌شود . مطمئنا خداوند متعال اجر و پاداش همه بندگي ها و عبادت هاي مسلمانان را با سعادت مندي آن ها در دنيا و آخرت مي‌دهد .

مسئول اداره تبليغات اسلامي شهرستان سيمرغ افزود : اشاعه برنامه‌هاي معنوي و اثر‌‌گذار در جامعه و بين جوانان را جزء اولويت هاي روحانيون در جامعه دانست و تصريح کرد : قدرت معنوي همان چيزي است که در هر حال و زماني سبب برتري بر نيروي کفر مي‌شود .

وي تلاش افراد براي دست‌يابي به زندگي سعادتمند و موفق را بسيار خوب و ارزشمند برشمرد و خاطر نشان ساخت : دين مبين اسلام کامل‌ترين دين الهي است که برنامه يک زندگي ارزشمند و سعادتمند را براي انسان‌ها ترسيم کرده است . انسان ها اگر بر طبق دستورات و منويات قرآن کريم عمل کرده و در مسير سفارش هاي خداوند متعال حرکت کنند ، مطمئنا به زندگي جاودانه دست يافته و مورد رضايت اخروي خداوند متعال قرار مي‌گيرند .

اين مسئول فرهنگي با اشاره به اين که دستگاه‌ها و رسانه‌هاي تبليغي غرب در انديشه ترويج فرهنگ غير ديني و غير اسلامي جامعه هستند ، بيان داشت : وظيفه روحانيون و نخبگان فرهنگي کشور اين است که با ايده ‌پردازي و ايجاد انديشه‌هاي جديد بر مبناي علوم اسلامي موجب شکوفايي استعداد‌هاي نهفته جوانان و نوجوانان شوند .

سه‌شنبه 24 ارديبهشت 1392 - 9:25
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری