جمعه 24 مرداد 1399 - 9:6
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان آوج خبر داد:

تشکيل جلسه ستاد اعتکاف شهرستان آوج

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان آوج از تشکيل جلسه فصل نيايش در قالب ستاد اعتکاف در شهرستان آوج خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان قزوين،حجت الاسلام مهدي عباسي سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان آوج از تشکيل جلسه فصل نيايش در قالب ستاد اعتکاف در شهرستان آوج خبر داد.

در اين جلسه که يکشنبه 22 ارديبهشت ماه 92 در محل دفتر امام جمعه آوج برگزار شد،حجت الاسلام سيد ضياء هاشمي امام جمعه شهر آوج ضمن تقدير و تشکر از اعضاي جلسه و تبريک ماه رجب و ولادت امام باقر(ع) به فضايل ماه رجب اشاره کرد و گفت:ماه رجب ماه عبادت است و همه بايد در جهت عبوديت و بندگي خدا تلاش کنيم.

حجت الاسلام هاشمي در ادامه نسبت به برنامه ريزي مناسب جهت برگزاري مراسم اعتکاف از نظر کميت و کيفيت تأکيد کرد.

در ادامه موسوي فرماندار شهرستان آوج نيز در سخناني بيان داشت:بايد در سه مرحله مراسم اعتکاف يعني ،تدارکات،برنامه هاي فرهنگي در ايام البيض و بحث تبليغات و جذب جوانان به اين برنامه تأثيرگذار و معنوي توجه کنيم.

وي ادامه داد:اعتکاف بايد به شکل مردمي برگزار شود و نهادها نيز البته از بودجه فرهنگي که در اختيار دارند بايد مساعدت کنند.

در ادامه حجت الاسلام مهدي عباسي سرپرست تبليغات اسلامي شهرستان آوج نيز درخصوص دستورالعمل مراسم معنوي اعتکاف توضيحاتي ارائه و مقرر شد ثبت نام و ساير مسائل مربوط به برنامه اعتکاف توسط يکي از روحانيون اين شهرستان انجام و پيگيري شود.

سه‌شنبه 24 ارديبهشت 1392 - 9:11
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری