شنبه 4 اسفند 1397 - 7:57
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

راهپيمايي محکوميت اهانت به هتک حرمت حجر بن عدي در خورموج برگزار شد

به همت اداره تبليغات اسلامي شهرستان دشتي راهپيمايي راهپيمايي محکوميت هتک حرمت به ساحت مقدس حجر بن عدي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان بوشهر، در پي اقدام و تحرکات توهين آميز وهابيون در سوريه و هتک حرمت به مزار و بارگاه صحابه پيامبر و حضرت علي عليهما السلام مردم شهرستان دشتي توهين با ساعت مقدي صحابه پيامبر گرامي اسلام صلي الله عليه و آله و سلم و حصرت علي عليه السلام را محکوم کردند.

مردم خورموج با شعارهايي همچون؛ خامنه اي ولي امر اسلام داده به مسلمين عالم پيام، نبرد با کفر جهان آمريکا جهاد ما بود به راه خدا، سکوت در برابر جنايت خيانت است خيانت است خيانت، وهابي مرگت باد سلفي ننگت باد، سلفي بي فرهنگ مرگت باد ننگت باد و مرگ بر آموريکا، مرگ بر آل سعود، مرگ بر اسرائيل، مرگ بر انگليس و مرگ بر سفلي، اهانت بي شرمانه و هتک حرمت به ساحت مقدس مضجع منور حجر بن عدي از صحابي بزرگوار پيامبر رحمت الله را محکوم کردند.

مردم شهر خورموج 21 ارديبهشت 92 در راهپيمايي امروز خود که از مصلاي امام خامنه اي تا حسينه ميرزاي خورموج برگزارشد با سردادن شعارهايي در حمايت از مقدسات اسلام اين حرکت وحشيانه سلفي ها و وهابيون را محکوم کردند.

در اين مراسم راهپيمايي که امام جمعه خورموج، فرماندار دشتي و اقشار مختلف مردم حضور داشتند با شعارهاي مرگ بر امريکا، مرگ بر اسرائيل، مرگي بر آل سعود ايجاد تفرقه بين شيعه و سني هدف اقدام وحشيانه وهابيون دانستند.

اين راهپيمايي به همت اداره تبليغات اسلامي شهرستان دشتي و با شرکت حجت الاسلام سعيد توکليان، سرپرست اين اداره و کارکنان اين اداره برگزار شد.

دوشنبه 23 ارديبهشت 1392 - 11:33
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری