دوشنبه 5 فروردين 1398 - 12:59
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

استقبال 25 هزار كنگاني از برنامه هاي تبليغات اسلامي

سرپرست اداره تبليغات اسلامي كنگان از استقبال 25 هزار كنگاني از برنامه هاي تبليغات اسلامي در مراسم و ويژه برنامه هاي فرهنگي برگزار شده به مناسبت شهادت امام هادي (ع) از سوي اين اداره خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان بوشهر، حجت الاسلام رحيم اهرمي اظهار داشت: از شيوه ‌هاي تربيتي امام هادي (ع) اين بود که آن حضرت سعي مي‌کرد افراد را به رفتار پسنديده، ايجاد نظم و انضباط در زندگي، تسلط بر نفس عادت دهد و با اجراي برنامه‌ هاي مستمر همراه با تمرين و تکرار، رفتار‌هاي شايسته را به صورت ملکه در راه و رسم زندگي فردي و اجتماعي افراد به منصه ظهور درآورد.

وي گفت: در واقع امام هادي (ع)، با تکرار کارهاي شايسته همچون: نماز، روزه، صدقه، امر به معروف و نهي از منکر، قصد داشت چنين کردارهايي را جزء لاينفک زندگي افراد جامعه، قرار دهد.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي كنگان در ادامه اين خبر كه 22 ارديبهشت 92 عنوان شد، افزود: اين اداره در راستاي رسالت سازماني و ماموريت هاي تبليغي و ترويجي محول شده با برگزاري مراسمات شهادت اين امام همام و برگزاري گفتمان هاي ديني در سطح مساجد، برپايي ايستگاه هاي صلواتي، برگزاري مشاوره هاي اخلاقي با الهام از سيره عملي و نبوي امام هادي (ع)، شاهد استقبال 25 هزار نفر كنگاني از برنامه هاي ياد شده در سطح شهرستان بوده كه با همكاري اين اداره انجام شد.

دوشنبه 23 ارديبهشت 1392 - 11:7
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری