سه‌شنبه 30 بهمن 1397 - 20:3
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

راهپيمايي اعتراض هتك حرمت به صحابه پيامبر (ص) در كنگان برگزار شد

با تبليغات و اطلاع رساني دفتر امام جمعه و اداره تبليغات اسلامي كنگان، مردم اين شهر بعد از اقامه نماز جمعه با حضور در خيابان امام خميني (ره) اين شهر به جهت هتك حرمت به صحابه پيامبر (ص) راهپيمايي كردند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان بوشهر، مردم، مسئولين، اساتيد، روحانيون و طلاب حوزه علميه امام علي بن ابيطالب (ع) كنگان در تجمعي اعتراض آميز، هتك حرمت به صحابه پيامبر (ص) را محكوم كردند.

راهپيمايي كنندگان بعد از راهپيمايي با صدور قطع نامه اي اظهار داشتند: خطر در حوادثي كه دشمن «جريان‌سازي» کرده است، به وجود مي‌آيد و در سده اخير عداوتي كه جريان استكبار غرب در قالب شيطنت‌ هاي بريتانيا انجام داده، اين‌گونه است بريتانيا در تأسيس دولت ناپاك صهيونيستي و جريان منحرف وهابيت، هم حادثه‌ساز بود و هم جريان‌سازي كرد. وهابيت امروز نمي‌تواند با ايده مكتبي در عقيده و انديشه مسلمانان نفوذ كند و راه توسعه فكري آن براي هميشه بسته شده است، درگيري با عامه و اهل سنت به ويژه در مناطق مرزي كشور، مزدورطلبي و دادن پول، عامل ديگر نفوذ وهابيت است.

در ادامه اين راهپيمايي كه 20 ارديبهشت 92 عنوان شد راهپيمايي كنندگان با بيان اينكه تحريم اقتصادي مردم به خاطر شكست‌ هايي است كه از سوي مقاومت مردم نصيب دشمن شده است،‌ گفتند: ما راهپيمايي كنندگان ضمن انزجار خود از اعمال ددمنشانه استكبار جهاني، اين كارها را سرآغازي براي سقوط هميشگي استكبار مي دانيم.

دوشنبه 23 ارديبهشت 1392 - 10:55
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری