جمعه 13 تير 1399 - 3:41
پربازديدترين اخبار از استان
كرمان
  • هيچ خبري موجود نيست

شركت در انتخابات رياست جمهوري وشوراها يك تكليف شرعي است

رئيس اداره تبليغات اسلامي سيرجان در ديدار تعدادي از كانديداهاي شوراي اسلامي شهر سيرجان ، حضور در انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر وروستا را تكليف شرعي دانست.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي كرمان ، حجه الاسلام محمد حسين عبد الهي در ديدار تعدادي از كانديداهاي شوراي اسلامي سيرجان با وي كه در محل اداره تبليغات اسلامي برگزار شد با اشاره به اينکه حضور در انتخابات يک تکليف شرعي است افزود:حفظ ناموس ، دين ، کشور و نظام مقدس جمهوري اسلامي واجب است ، مقدمه واجب هم واجب است و مطمئنا اگر مردم حضور پرشور داشته باشند توطئه هاي دشمنان نقش بر آب مي شود ، لذا عقل و شرع مي گويد بايد نظام را حفظ كرد و حضور مردم و كانديداها در اين رابطه بسيار مؤثر است .

حجت الاسلام عبدالهي تصريح كرد:بايد افرادي اصلح و مومن به رياست جمهوري وشوراهاي اسلامي شهر وروستا راه پيدا کنند و كساني به اين پستها پا بگذارند که مورد اعتماد و امين و حافظ ناموس و کيان و آرمان هاي انقلاب باشند .

عبد الهي افزود : انقلاب اسلامي پديده اي است که در مقابل تمام ابرقدرت ها ايستادگي کرده است و بايد بدانيم همه ما ميراث دار صدها هزار شهيدي هستيم که تقديم نظام اسلامي شده است .

رئيس اداره تبليغات اسلامي سيرجان ابراز اميدواري كرد ؛ خداوند به ملت ايران اسلامي توفيق دهد تا بيش از گذشته در صحنه انتخابات حاضر شويم و در انتخاب اصلح کوشا باشيم و ديگران را هم تشويق کنيم تا افرادي که از هر جهت صالح هستند ، بتوانند به نظام اسلامي خدمت کنند.

دوشنبه 23 ارديبهشت 1392 - 10:32
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری