جمعه 17 مرداد 1399 - 19:33
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

جلسه بحث و بررسي طرح آموزش وبلاگ نويسي

جلسه بحث و بررسي طرح آموزش وبلاگ نويسي شوراي هئيات مذهبي و کانون مداحان چالوس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، جلسه بحث و بررسي طرح آموزش وبلاگ نويسي شوراي هئيات مذهبي و کانون مداحان چالوس روز يکشنبه 22 ارديبهشت ماه 92 به ميزباني اداره تبليغات اسلامي چالوس برگزار شد.

مهر علي زاده کارشناس امور فرهنگي و تبليغ اداره تبليغات اسلامي چالوس ،هدف از برگزاري اين طرح را تدارک فعاليت هاي فرهنگ ديني و مذهبي در فضاي مجازي براي هيئات مذهبي و مداحان و شاعران آئيني خواند.

وي با اشاره به توسعه فضاي مجازي و نوع فعاليت هاي متنوعي که در اين فضا تدارک ديده مي شود ، ورود کاربران فرهنگ ديني در اين فضا را لازمه فعاليت هاي فرهنگي و ديني دانست و افزود: هيئات مذهبي مي توانند با استفاده بهينه از سايتها و وبلاگ ها ، ضمن ارائه گزارش فعاليت ها در زمينه اطلاع رساني و آموزش نيز ، فعاليت نمايند.

معاون اداره تبليغات اسلامي چالوس ، در اين جلسه که با حضور مسئول شوراي هيئات مذهبي و ديبر کانون مداحان چالوس برگزار شد ، با اشاره به واگذاري طرح آموزش وبلاگ نويسي به شوراي هيئات مذهبي شهرستان چالوس ، خواستار اجراي اين طرح با همکاري شوراي هيئات مذهبي و کانون مداحان چالوس شد و خاطر نشان ساخت : سعي شود گزينش درست و کارشناسي در انتخاب شرکت کنندگان در اين دوره ، به عمل آيد.

دوشنبه 23 ارديبهشت 1392 - 10:1
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری