سه‌شنبه 30 بهمن 1397 - 20:56
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

در سال 91 انجام شد

اجراي 80 ويژه برنامه فرهنگي توسط كانون فرهنگي و تبليغي علوي كنگان

مسئول كانون فرهنگي و تبليغي علوي مسجد امام علي (ع) محله گوده با حضور در اداره تبليغات اسلامي اين شهر از اجراي 80 ويژه برنامه فرهنگي در سال 91 به همت اين كانون خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان بوشهر،اسماعيل ايداني اظهار داشت:مسجد به عنوان سنگرى که از آغاز بناى آن تاکنون داراى نقش فرهنگى و آموزشى و تربيتى بوده است نمى‏تواند در خصوص نسل جوان و پرسش گر، ساکت و بى برنامه باشد واز آن طرف، جوان آرمان خواه و زيبا طلب که تشنه مذهب و عواطف دينى است نمى‏تواند نسبت به اين مکان مقدس بى توجه باشد اما تمهيداتى لازم است تا بين اين دو تعامل و پيوندى مستحکم ايجاد نمايدكه اين خود مستلزم نهادهاي فرهنگي است.

وي گفت: اين كانون با هدف نهادينه كردن فرهنگ جوان گرايى در اداره مسجد و استحکام پيوند جوانان با مساجد در سال 91 اقدام به 80 ويژه برنامه فرهنگي كرده است.

مسئول كانون فرهنگي علوي كنگان در ادامه اين خبر كه 21 ارديبهشت 92 عنوان شد، گفت: برگزاري نمايشگاه انقلاب، برگزاري كلاس هاي قرآن و احكام، برگزاري كلاس هاي مهارت هاي زندگي، برگزاري گفتمان هاي ديني با محوريت مسائل روز ،برگزاري مسابقات فرهنگي، برگزاري جلسات چهره به چهره و برگزاري مراسمات ملي و مذهبي را از اهم برنامه هاي اجرا شده اين كانون در سال 91 عنوان كرد.

دوشنبه 23 ارديبهشت 1392 - 9:22
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری