دوشنبه 20 مرداد 1399 - 12:46
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

رييس اداره تبليغات اسلامي بهشهر:

هتاكان به صحابه پيامبر، انسجام امت اسلامي را هدف قرار دادند

رييس اداره تبليغات اسلامي بهشهر گفت: هتاكان به صحابه پيامبر، انسجام امت اسلامي را هدف قرار دادند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، حجت الاسلام سيد محمد بابايي، رييس اين اداره روز شنبه 21 ارديبهشت ماه در گفتگو با خبرنگاران با محکوم کردن اهانت به ساخت صحابي پيامبر گرامي اسلام از سوي تروريست هاي سوري افزود: اين اهانت بزرگ برنامه اي تعيين شده از سوي دشمنان براي تضعيف مسلمانان و بر هم زدن اتحاد و انسجام اسلامي است.

وي با تأکيد براين که در برابر اين بي حرمتي آشکار نبايد سکوت کرد، ادامه داد: هتک حرمت و توهين به صحابه پيامبر قابل اغماض نيست.

حجت الاسلام بابايي تصريح كرد: وهابيون اگر به هر کسي از صحابه ديگر توهين شود اعتراض مي کنند، اما چون حجربن عدي، در جهت ولايت و اهل بيت(ع) بود اين چنين توهين کردند.

وي افزود: اين توهين ها در جامعه اسلامي چيز جديدي نيست، اما در هر شرايطي بايد در برابر اين توهين اعتراض کنيم و موضع گيري آشکار داشته باشيم.

رييس اداره تبليغات اسلامي بهشهر، نبش قبر صحابي نبي اکرم(ص) و اميرالمومنان(ع) از سوي سلفيان را جنايتي بزرگ دانست که خوشبختانه با عکس العمل شديد مسلمانان ايران و جهان همراه بوده است.

حجت الاسلام بابايي ادامه داد: در پرونده زندگي حجربن عدي دوستي به اهل بيت(ع) به خوبي مشهود است و مشکل دشمنان و صهيونيست ها که گرداننده اين خيمه شب بازي هستند، مشکل با رهبري است.

يكشنبه 22 ارديبهشت 1392 - 10:18
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری