شنبه 2 شهريور 1398 - 22:17
پربازديدترين اخبار از استان
سيستان و بلوچستان
  • هيچ خبري موجود نيست

مردم دار الولايه سيستان هتك حرمت به صحابه پيامبر(ص) را محكوم كردند

مردم دار الولايه سيستان در هتك حرمت صحابه پيامبر (ص) با حضور جمع كثيري از فرهنگيان،دانشگاهيان ،طلاب و روحانيون، كارگران، كارمندان، جوانان و بانوان تجمع كردند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان سيستان و بلوچستان، مردم دار الولايه سيستان در هتك حرمت صحابه پيامبر (ص) با حضور جمع كثيري از فرهنگيان، دانشگاهيان ،طلاب و روحانيون، كارگران، كارمندان، جوانان و بانوان تجمع كردند.

مولوي درواخ امام جمعه كهك با بيان آيات قرآن به جايگاه و مجازات مشركين و كفار و لزوم توجه مسلمين به وحدت و پرهيز از تفرقه خواستار برخورد مجامع جهاني با اين اقدامات شدند.

حجت الاسلام خدري امام جمعه زهك نيز با بيان اابعاد شخصيتي حجرابن عدي از صحابه پيامبر(ص)بويژه سلحشوري،زهد،تقوا و منش ايشان به لزوم وحدت اسلامي و عدم سكوت در برابر اين اهانت ها شده و بر حفظ حرمت و شان مقدسات اسلامي توسط مسلمانان تاكيد كردند.

گفتني است در اين تجمع نداي الله اكبر ، لااله الا الله، مرگ بر اسرائيل و امريكا و ياايها المسلمين اتحدو اتحدو طنين انداز شد.

در پايان قطعنامه از طرف جبهه فرهنگي مردمي سيستان قرائت كه در آن لزوم هوشياري و بصيرت مسلمانان ،حفظ وحدتو مقابله با اهانت كنندگانمقدسات مسلمانان تاكيد شد.

يكشنبه 22 ارديبهشت 1392 - 10:16
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری