پنجشنبه 31 مرداد 1398 - 2:49
پربازديدترين اخبار از استان
سيستان و بلوچستان
  • هيچ خبري موجود نيست

با ارائه راهکارهاي مناسب

مسئولان فرهنگي نقش بسزايي در شکوفايي حماسه سياسي واقتصادي دارند

رئيس تبليغات اسلامي سراوان درديداربا فعالان فرهنگي و تبليغي گفت: ضروري است فعالان ومسئولان فرهنگي در رشد وشکوفاشدن حماسه سياسي وفرهنگ جامعه وارائه راهکارهاي مناسب تلاش کنند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان، حجت الاسلام غلامرضا دهقان دراين ديدار که با حضور معلمان نمونه وفعالان فرهنگي شهرستان درمراسمي بنام يادواره روزمعلم برگزارشد افزود: شکوفا شدن حماسه سياسي وحماسه اقتصادي يک دستور کلي براي همه مردم و مسئولان در ابعاد مختلف است که بايد مسئولان فرهنگي بيشتر به آن توجه کنند.

وي ادامه داد: اين رويکرد در واقع راهبرد نظام مقدس جمهوري اسلامي در سال جاري است که تلاش هر روزه را براي آباداني و پيشرفت جامعه در همه عرصه ها تکليف مي کند.

دهقان گفت: براي توسعه فضاي سياسي که مهمترين آن انتخابات پيش روهست ومباحث فرهنگي شهر وکشورعزيزمان و نهادينه شدن فرهنگ کار و تلاش در جامعه بايد برنامه ريزي کرد و آن را در جامعه ترويج داد.

امام جمعه ورئيس تبليغات اسلامي سراوان گفت: در اين شهرستان ظرفيت هاي زيادي در زمينه حفظ و مفاهيم قرآني،مباحث ديني و اعتقادي وجود دارد که بايد از همه آنها به نحو شايسته استفاده کرد.

يكشنبه 22 ارديبهشت 1392 - 10:14
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری