جمعه 4 مهر 1399 - 17:32
پربازديدترين اخبار از استان
كرمان
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام نقويان:

نام گذاري سال‌ها از سوي رهبر معظم انقلاب ، مهندسي افق چشم انداز کشور است

حجت الاسلام نقويان جمعه شب در دومين شب از مراسم سخنراني خود در حسينيه روح آباد زرند که به همت اداره تبليغات اسلامي و خيرين برگزارشد نام گذاري سال‌ها توسط مقام معظم رهبري را توجه خاص مردم و مسئولان نظام به مهندسي افق چشم انداز ميان مدت و کوتاه مدت عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي کرمان ، حجت الاسلام نقويان  در دومين شب مراسم سخنراني خود در حسينيه روح آباد با اشاره اي به نام گذاري امسال گفت:رهبر معظم انقلاب بر اساس ضرورت و نياز کشور عزيزمان ايران،براي هر سال در پيام نوروزي نام خاصي را انتخاب مي کنند تا توجه خاص مردم ومسئولان نظام به آن معطوف وافق چشم انداز ميان مدت و کوتاه مدت مهندسي و تدبير شود.

حجت الاسلام نقويان افزود:در سالهاي اخير فشار دشمنان ايران عمدتا اقتصادي و معيشتي بوده است و براي مقابله با آن مقام معظم رهبري سالهاي اخير را جهت مقابله با دشمنان و توجـه مسئولان و کم کردن فشار براجتماع به سالهاي توسعه اقتصادي تغيير دادند.

نقويان تصريح کرد:بايد يقين و باور داشته باشيم انتخاب ايـن نامها بر اسـاس حکمت و مصلحت و با تدبير خاص انجام مي گيرد و در واقع نـقشه راه ملت و مسـئولان دلسوز نظام است ولي آنچه انتظار مي رود که همه مردم ومسئولان نظام اين پيام را جدي گرفته و در اين راستا تمام همت خود را معطوف بدارند.

وي در پايان سخنان خود در بيان اهميت حساس بودن شرايط کنوني و نام گذاري امسال افزود:ولي امسال انتخاب کلمه حماسه که به معني صلابت،شدت،شجاعت ونمايش قدرت است،در کنارمسايل سياسي و اقتـصادي يک پيام خاص و مهم به دوستان و دشمنان نظام دارد.

حجت الاسلام نقويان اين پيام را انتخابات سرنوشت ساز رياست جمهوري بيان کرد که چند درس اجتمـاعي و سياسي را به همراه دارد.

يكشنبه 22 ارديبهشت 1392 - 9:17
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری