سه‌شنبه 30 بهمن 1397 - 18:0
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

رجب ماه فرود آمدن عنايات و الطاف خداوندي است

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان كنگان با توجه به در آستانه قرار گرفتن ماه رجب، طي سخناني اين ماه را ماه سرازير شدن و فرود آمدن عنايات و الطاف خداوندي عنوان كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان بوشهر، حجت الاسلام رحيم اهرمي اظهار داشت: اين ماه منشأ خيرات و بركات و هدايت فراوانى است كه انسان هاى پاك در حد توان از موهبت هاى آن بهره ها گرفته، با تأسى به خاندان پاك رسالت و پيروى از آموزه هاى آنان سعادت دنيا و آخرت خود را رقم مى زنند.

وي گفت: ماه رجب، فصل روئيدن جوانه هاي عاشقانه زيستن و ماه شست و شوي دل و جان از زنگارهاي گناه و غفلت، و آماده شدن براي ورود به ضيافت الله اعظم است كساني كه دل در گرو محبت خدا نهاده اند، لحظه شماري مي كنند تا با ورود به ماه رجب و بهره مندي از بركات آن به درك فيض هاي ماه عظيم شعبان موفق شوند و پس از آن بتوانند مدال لياقت ورود به ضيافت الهي در ماه رمضان را دريافت كنند.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي كنگان در ادامه اين خبر كه 21 ارديبهشت 92 عنوان شد، افزود: رجب، ماه معرفت حجت خدا و کسب علم عاشقي و همچنين فرصتي براي ظهور استعدادهاي انساني است، ماه رجب، ماه ولايت و عين ‌الإنسان که حقيقت تعين‌يافته‌ي تمام اسماء الهي، فرصتي براي خود سازي و خدا شناسي وسراسر نور و فضيلت و رحمت است.

يكشنبه 22 ارديبهشت 1392 - 9:2
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری