دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 - 15:47
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

نسبت به برگزاري برنامه هاي فرهنگي توجه بيشتري داشته باشيم

امام جمعه خورموج در نشست ستاد ساماندهي شئون فرهنگي که به همت اداره تبليغات اسلامي شهرستان دشتي برگزار شد گفت: نسبت به برگزاري برنامه هاي فرهنگي توجه بيشتري داشته باشيم

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان بوشهر، حجت الاسلام عبدالحسين مصلح در جلسه ستاد ساماندهي شئون فرهنگي در مناسبت هاي ديني و اعتکاف شهرستان دشتي اظهار داشت: از وظايف اصلي ما مسئولان نظام اين است که زمينه برگزاري محافل معنوي را بيشتر فراهم کنيم.

مصلح گفت: يکي از تاکيدات حضرت امام خامنه اي تبيين فرهنگ زندگي به شکل اسلامي است ولي ما متاسفانه بايد اعتراف کنيم که اين کار را انجام نمي دهيم.

رئيس ستاد ساماندهي شئون فرهنگي شهرستان دشتي يادآورشد: شهرک مهر و شهرک هاي جانبي آن را ساخته ايم بدون اين که هنوز بحث مسجد آن را حل کرده باشيم و اين از ضرويات جامعه است.

وي ادامه داد: هر چند درخواست مردم احداث مسجد و زير بناهاي فرهنگي در شهرک هاست ولي متاسفانه از اين سازمان به آن سازمان پاس داده مي شود و هنوز کاري انجام نشده است.

امام جمعه خورموج به مراسم چهلمين روز از برگزاري جانباختگان حادثه زلزله 6.1 ريشتري شهر شنبه در شهر خورموج خبرداد و گفت: چون در مناطق زلزله زده فضاي مناسبي وجود ندارد و درخواست مردم شنبه برگزاري مراسم در مرکز شهرستان دشتي و شهر خورموج است بايد پيشنهاد همه خانواده ها در نظر گرفته شود و هماهنگي لازم صورت گيردتا خانواده هابتوانند دراين مراسم شرکت کنند.

مصلح در اين جلسه که 19 ارديبهشت 92 در دفتر امام جمعه شهر خورموج برگزار شد افزود: هيئت رزمندگان، کانون بسيج مداحان نيز بنا دارند در اين منطقه دعاي ندبه برگزار نمايند و دوستان آن را پي گيري و اين را انجام دهند.

وي ضمن محکوم کردن فاجعه دلخراش، اهانت و تخريب مقبره مطهر حجربن عدي در سوريه و تجاوز رژيم خون آشام اسرائيل به خاک اين کشور گفت: به همين منظور بعد از برگزاري نماز جمعه راهپيمايي به همين مناسبت در شهر خورموج برگزار مي شود.

يكشنبه 22 ارديبهشت 1392 - 8:55
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری