يكشنبه 28 بهمن 1397 - 7:1
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

نياز مناطق زلزله زده دشتي به حضور روحانيون

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان دشتي در مصاحبه با روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي شهرستان دشتي گفت: مناطق زلزله به حضور روحانيون نياز جدي دارند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان بوشهر، حجت الاسلام سعيد توکليان ادامه داد: يکي از دغدغه هايي که ما بايد در مناطق زلزله زده شنبه داشته باشيم و متاسفانه کمتر به آن توجه شده است توجه به مسائل فرهنگي است.

سرپرست تبليغات اسلامي دشتي خاطرنشان کرد: هر چند ما افراد را از نظر مالي سير کنيم و مشکلات مالي آنها را فراهم آوريم باز هم خلأ معنوي به قوت خود باقي است و نسبت به مسايل فرهنگي و معنوي در اين منطقه زلزله زده احساس خطر مي شود

توکليان يادآورشد:ما بايد نسبت به برگزاري برنامه هاي فرهنگي توجه بيشتري داشته باشيم وهزينه کنيم و شرايط را براي اجراي کارهاي فرهنگي فراهم آوريم.

وي تصريح کرد: در مناطق زلزله زده کار ساخت و ساز شروع شده است و خيلي از اقلام غذايي، بهداشتي و ساير مسايل توجه شده اما در مسايل فرهنگي توجه اي نشده است.

سرپرست تبليغات اسلامي شهرستان دشتي 19 اردبيهشت 92 گفت: باتوجه به اينکه کليه روحانيون شهرستان دشتي هرکدام سه بار درمناطق زلزله زده حضور پيدا کرده اند و اين تعداد روحاني جوابگوي مسائل فرهنگي آن منطقه نيست از همه روحانيون مستقر و طرح هجرت سراسر استان دعوت مي کنيم جهت تأمين خلاهاي فرهنگي در اين منطقه حضور پيدا کنند.

يكشنبه 22 ارديبهشت 1392 - 8:55
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری