سه‌شنبه 30 بهمن 1397 - 20:45
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

حضور 30 هزار كنگاني در ويژه برنامه هاي ميلاد امام محمد باقر (ع)

سرپرست اداره تبليغات اسلامي كنگان از حضور 30هزار كنگاني در ويژه برنامه هاي ميلاد امام محمد باقر(ع) در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان بوشهر، حجت الاسلام رحيم اهرمي اظهار داشت: ائمه معصومين عليهم السلام در قله هاي رفيع فضيلت و کمال چنان مي درخشيدند که در طول قرن ها چشمان تمام بشريت را خيره کرده اند، از اين رو دوست و دشمن با ديدن اين کمالات و فضائل نسبت به آنان سرتعظيم فرود آورده اند و لب به تحسين گشوده اند که با مراجعه به کتب مورخين و سيره نويسان اعم از شيعه و سني، اعتراف به عظمت آن بزرگواران به وضوح مشهود است.

وي گفت: امام باقر (ع) نيز چنان عظمت معنوي خيره کننده اي داشتند که دانشمندان ديگر مذاهب را به تحسين وادار کرده و در واقع در زمان اين امام بود كه بزرگ ترين نهضت علمي جهان اسلام و تشيع بنا شد و امام عالم اسلام را از علوم سرشار خود سيراب ساختند.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي كنگان در ادامه اين خبر كه 21 ارديبهشت 92 عنوان شد افزود: با همكاري و مشاركت بيش از 100 هيئت مذهبي، 21 كانون فرهنگي و ساير تشكل هاي وابسته اين اداره از يك طرف و از طرف ديگر همكاري ادارات فرهنگي، شاهد حضور 30 هزار كنگاني در ويژه برنامه هاي ميلاد امام محمد باقر (ع) از جمله مراسمات محوري در سطح شهرهاي كنگان بنك و سيراف و عسلويه خواهيم بود.

يكشنبه 22 ارديبهشت 1392 - 8:55
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری