شنبه 14 تير 1399 - 19:11
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

ديدار مسئول تبليغات اسلامي قاين با مربيان مؤسسه قرآني کوثر ولايت

مسئول اداره تبليغات اسلامي شهرستان قاين با مربيان مؤسسه قرآني کوثر ولايت وابسته به اداره تبليغات اسلامي اين شهرستان ديدار کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت الاسلام احمد علي پور روز پنجشنبه 19 ارديبهشت 92 به مناسبت آخرين روز از هفته معلم، در ديدار با مربيان قرآن موسسه کوثر ولايت (س) گفت: انسان ها در طول تاريخ به دنبال جاودانه کردن خود و زندگي ابدي بوده‌اند و اين امر محقق نخواهد شد مگر اينکه با کلام خدا مونس شده و آن را سرلوحه زندگي خود قرار دهند.

وي اظهار داشت: زندگي قرآني تنها زندگي جاودانه اي است که هيچ گاه زوال نخواهد داشت و قرآن کريم مي فرمايد قلبي را که در آن قرآن خانه کرده باشد در آخرت با عذاب آتش جهنم نخواهد سوخت اين آيه نشان دهنده بزرگي و عظمت قرآن کريم مي باشد.

وي خاطرنشان کرد: آموزش هاي قرآن کريم تنها کافي نيست بلکه بايد روش و رفتار قرآني را از همين خواندن ها ياد گرفت و به آن عمل کرد تا در آخرت سرافراز و سربلند باشيم.

حجت الاسلام علي پور با اشاره به خلأهاي موجود در زندگي پرمشغله امروز افزود: ما مسلمانان نسبت به کارهاي هم ديگر مسئوليم و بايد با همديگر همکاري هاي لازم را انجام داده و دست يکديگر را در انجام فعاليت هاي روزانه بگيريم و کمک و همدوش همديگر باشيم.

در پايان اين ديدار هريک از مربيان نظرات ،انتقادات و پيشنهادات خود را مطرح کردند.

يكشنبه 22 ارديبهشت 1392 - 8:23
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری