چهارشنبه 7 اسفند 1398 - 17:11
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

با همکاري اداره تبليغات اسلامي شهرستان تاکستان انجام شد:

حضور گسترده روحانيون و تشكل هاي ديني در راهپيمايي محكوميت هتك حرمت مرقد مطهر حجربن عدي

راهپيمايي محكوميت هتك حرمت مرقد مطهر حجربن عدي،با حضور روحانيون و مبلغين و تشكل هاي ديني اداره تبليغات اسلام شهرستان تاكستان در نقاط مختلف اين شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان قزوين،راهپيمايي محكوميت هتك حرمت مرقد مطهر حجربن عدي،جمعه 20 ارديبهشت ماه 92 با حضور روحانيون و مبلغين و تشكل هاي ديني وابسته به اداره تبليغات اسلامي شهرستان تاكستان در نقاط مختلف اين شهرستان برگزار شد.

مردم متدين تاكستان با سردادن شعارهاي«مرگ بر آمريکا»،«مرگ بر اسراييل» و «مرگ بر وهابي» تخريب بارگاه و هتک حرمت به مدفن حجر بن عدي را محکوم کردند و خشم خود را نسبت به اين اقدام سخيف،به جهانيان،به‌ ويژه عاملان اين حرکت وحشيانه به نمايش گذاشتند.

در پايان اين راهپيمايي،آيت الله علي اسلامي امام جمعه تاكستان،انحراف عقيدتي را مهمترين عامل اين هتک حرمت خواند و افزود:هتک حرمت مقدسات مسلمانان با پشتيباني استکبار جهاني انجام شده و روزي فرا خواهد رسيد که مردم کاخ هاي استکبار جهاني را ويران کنند.

وي ايستادگي تمامي مسلمانان جهان در مقابل چنين اقدامات وحشيانه اي را خواستار شد و تصريح کرد:دشمنان اسلام تاکنون چنين اعمال وحشيانه اي را در کربلا،سامرا،کاظمين و ديگر حرم ائمه معصومين(ع) نيز انجام دادند که با شکست مواجه شدند و با اين کارهايشان عزت و مقبوليت اسلام در جهان چندين برابر شده است.

شنبه 21 ارديبهشت 1392 - 20:36
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری