دوشنبه 13 مرداد 1399 - 16:39
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

آيت الله علي اسلامي:

جهان اسلام بايد با حفظ وحدت و يکپارچگي خود نقشه هاي شوم دشمنان اسلام را خنثي كند

آيت الله علي اسلامي امام جمعه تاكستان در خطبه هاي نمازجمعه شهر تاكستان گفت:جهان اسلام بايد با حفظ وحدت و يکپارچگي خود،نقشه هاي شوم دشمنان اسلام را خنثي كند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان قزوين،آيت الله علي اسلامي امام جمعه تاكستان در نمازجمعه شهر تاكستان كه با حضور روحانيون و مبلغين و مسئولين و اعضاء تشكل هاي ديني وابسته به اداره تبليغات اسلامي شهرستان تاكستان در مصلاي نماز جمعه اين شهر برگزار شد،گفت:جهان اسلام بايد با حفظ وحدت و يکپارچگي خود،نقشه هاي شوم دشمنان اسلام را خنثي كند.

آيت الله اسلامي با بيان اينکه هتک حرمت به قبر مطهر حجر‌بن عدي توهين به اعتقادات و ارزش هاي اسلامي است،تصريح کرد:در اين برهه حساس و در حاليکه بيداري اسلامي منطقه خاورميانه را در بر گرفته،‌دشمنان سعي مي‌کنند با دست زدن به اين اعمال شيطاني،ميان امت اسلام تفرقه انداخته و به مقاصد شوم اربابان آمريکايي و صهيونيستي خود جامه عمل بپوشانند.

امام جمعه تاكستان افزود:نحوه تخريب و اهانت به ساحت آن بزرگوار نشان از دست هاي پشت پرده اي دارد که نقشه آن توسط اسرائيل و آمريکا كشيده شده است.

وي خاطرنشان کرد:مقبره صحابي بزرگوار،حجر بن عدي يکي از مهم ترين مقبره ها از نظر همه مسلمانان جهان است و اهانت به آن ناشي از ذهنيت تروريستي و جنايتکارانه اي است که حرمت ها را حفظ نمي کند و براي مقدسات اسلامي ارزشي قائل نيست.

آيت الله اسلامي خاطر نشان کرد:دشمنان اسلام و مزدوران استکبار و صهيونيسم جهاني بدانند که جهان اسلام با حفظ يکپارچگي خود از تخريب اماكن مقدسه مسلمانان جلوگيري مي کند.

وي در ادامه با اشاره به انتخابات پيش رو اظهار داشت:انتخابات در کشور ما نماد مردم‌سالاري ديني بوده و مردم با حضور خويش در اين حماسه،بار ديگر دشمنان را رسوا مي‌کنند.

امام جمعه تاکستان تصريح کرد:نقش مردم نيز در انتخابات روشن و شفاف بوده و ملت بايد به کساني که توانمندي لازم جهت اداره كشور دارند،رأي داده و انتخاب اصلح داشته باشند.

آيت الله اسلامي عنوان کرد:کنار گذاشتن طايفه‌بازي و حزب‌گرايي در انتخابات شوراهاي اسلامي نيز مسئله اي مهم و قابل توجه است.

شنبه 21 ارديبهشت 1392 - 20:32
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری