چهارشنبه 7 خرداد 1399 - 1:26
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

حضور سرپرست تبليغات اسلامي فامنين در تجمع اعتراض آميز اهانت به قبر صحابه پيامبر اکرم

حجت الاسلام روح الله نجفي سرپرست اداره تبليغات اسلامي فامنين در تجمع اعتراض آميز اهانت به قبر حجر بن عدي که با حضور جمعي از مسئولان ادارات برگزار شد، حضور يافت.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، در اين مراسم که امام جمعه، فرماندار و جمعي از روحانيان و مسئولان اين شهرستان نيز حضور داشتند، پس از قرائت قطعنامه تجمع اعتراض آميز اقشار مردم، روحانيون، فرهنگيان و مسئولان با سر دادن شعارهايي اعتراض خود را نسبت به اين اقدام موهن اعلام کردند.

در اين قطعنامه آمده است آنچه که تلخي اين حادثه را مضاعف مي کند، وجود برخي افراد داراي افکار پليد، متحجر و عقب مانده در ميان امت اسلامي است که تجليل از بزرگان و برجستگان و چهره هاي نوراني صدر اسلام را شرک و کفر مي دانند.

چنين تفکر خرافي يک مصيبت براي اسلام و مسلمانان است، اين افراد کساني هستند که گذشتگان آنها قبور ائمه اطهار را در بقيع ويران کردند و اگر قيام سراسري مسلمانان در ضد آنان نبود، مرقد مطهر پيامبر اسلام را نيز ويران مي کردند.

ملت مسلمان و انقلابي فامنين با شرکت در اين تجمع،ضمن محکوميت و ابراز خشم و انزجار شديد خود از اين اقدام موهن،مواضع خود را در سال حماسه سياسي و اقتصادي با نداي" الله اکبر خامنه اي رهبر" اعلام مي دارد.کاسه صبر مسلمانان عالم و آزاديخواهان جهان از حرکات اسلام ستيزانه و سناريوه هاي پليد دشمنان قسم خورده اسلام در ايجاد فتنه هايي نظير ماجراي سلمان رشدي مرتد و کاريکاتوريست خبيث دانمارکي و هم اکنون اهانت به قبر شريف حجر بن عدي از صحابه پيامبر اسلام و توهين هايي که هر روز به مسلمانان جهان مي شود، لبريز شده است.

شنبه 21 ارديبهشت 1392 - 11:48
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری