دوشنبه 20 مرداد 1399 - 16:5
پربازديدترين اخبار از استان
كرمان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري جلسه هيئت اجرائي انتخابات رياست جمهوري در بم

رئيس اداره تبليغات اسلامي بم درجلسه هيئت اجرائي انتخابات رياست جمهوري دراين شهرستان گفت:حفظ امانتداري هيئت اجرائي مهمترين اصل درانتخابات است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي کرمان ، جلسه هيئت اجرائي انتخابات رياست جمهوري با حضورمسئولان و اعضاي انتخاب شده هيئت اجرائي در محل فرمانداري بم برگزارشد.

حجت الاسلام محمد علي آبادي در اين جلسه تصريح كرد:مسئولان بايد از هم اکنون به گونه اي عمل کنند که شاهد حضور پرشور مردم در پاي صندوق هاي رأي باشيم و بار ديگر ضربه محکمي به دهان دشمنان زده شود.

وي بيان داشت:دشمن بابرنامه ريزي که از پيش انجام داده درصدد نفوذ و ضربه زدن به اين انتخابات است و هيئت اجرائي بايد حفظ امانتداري را مهمترين اصل بداند.

علي آبادي در اين خصوص ابراز داشت:رقابت انتخاباتي خوب است اما به شرط آنکه ازحد و مسير خود خارج نشود که منجر به سوء استفاده بسياري از دشمنان و افراد ناآگاه شود و شرط مؤفق شدن کانديدا عملکرد خوب درکشور است.

رئيس اداره تبليغات اسلامي بم در پايان خاطرنشان كرد:درشرايط حساس کنوني که کشورمورد هجوم بيگانگان قرارگرفته بايد سعي و تلاش مسئولان دربرگزاري انتخاباتي سالم همانندسالهاي گذشته باشد.

جمعه 20 ارديبهشت 1392 - 20:30
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری