يكشنبه 28 بهمن 1397 - 3:50
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

جلسه هماهنگي مراسم اعتکاف ديلم برگزار شد

با حضور امام جمعه، سرپرست اداره تبليغات اسلامي ديلم، روحانيون و برخي از مسئولين اجرايي جلسه هماهنگي مراسم معنوي اعتکاف در دفتر امام جمعه ديلم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي بوشهر، جلسه هماهنگي مراسم معنوي اعتکاف با حضور حجت الاسلام سيد ابوالحسن حسيني بوشهري امام جمعه، حجت الاسلام حسين شيخي سرپرست اداره تبليغات اسلامي ديلم، روحانيون و برخي از مسئولين اجرايي برگزار شد.

در ابتداي اين جلسه حجت الاسلام حسيني، امام جمعه ديلم ضمن خير مقدم به مسئولين در مورد اهميت اعتکاف و نقش آن در زندگي مردم مطالبي بيان کرد و افزود: اين مراسم معنوي که معناي پرستش و مجاورت دارد،تنها مربوط به اسلام نيست و قبل از آن هم پيامبران الهي به اين امر معنوي عنايت داشته اند.

در ادامه اين جلسه سرپرست اداره تبليغات اسلامي ديلم با ارائه گزارشي در خصوص مراسم اعتکاف سال قبل که با حضور 850 نفر معتکف و بيش از 85 درصد جوانان در سطح شهرستان برگزار شد، جهت رفع کمبودهاي اعتکاف امسال خواستار همکاري دوچندان مسئولين اجرايي و ذي ربط در اين امر خدا پسندانه شد.

در پايان اين جلسه که 17 ارديبهشت 92 در دفتر امام جمعه ديلم انجام شد،حاضرين جهت هر چه باشکوه تر اين مراسم معنوي به بحث و تبادل نظر و ارائه راهکار پرداختند.

جمعه 20 ارديبهشت 1392 - 11:38
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری