پنجشنبه 12 تير 1399 - 16:42
پربازديدترين اخبار از استان
اردبيل
  • هيچ خبري موجود نيست

کارگاه آموزشي روش هاي تبليغ دين ويژه روحانيون مستقر استان اردبيل

کارگاه آموزشي باعنوان روش هاي تبليغ دين ويژه روحانيون مستقر استان اردبيل به همت اداره کل تبليغات اسلامي اردبيل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي اردبيل، حجت الاسلام مهدي ستوده مديرکل تبليغات اسلامي استان اردبيل در کارگاه آموزشي روش هاي تبليغ دين در سخناني گفت دريافتهاي علمي ازجانب صاحب نظران و عالمان ديني در عرصه تبليغي و پودمان علمي و کارگاه آموزشي، يکي از شيوه هاي انتقال مطالب جديد براي هر نهاد و مجموعه هاي فرهنگي ديني محسوب مي شود.

وي افزود: انتقال اطلاعات جديد که از نوع نوشتاري، مجله اي، روزنامه اي و هفته نامه اي است اما بهترين انتقال اطلاعات ازنوع چهره به چهره با برگزاري کارگاه آموزشي مفيد مي باشد که در اين نوع آموزش فضاي تبليغي بصورت تخصصي موردبحث و پرسش و پاسخ قرار مي گيرد.

مديرکل تبليغات اسلامي اردبيل در بخش ديگري از سخنان خود ويژگيهاي برگزاري کارگاه آموزشي براي روحانيون مستقر را ديدار صميمي نزديک و استفاده از تجارب تبليغي روحانيون شهري و روستايي و آموزش بهينه با کسب تجارب اساتيد متعدد در موضوعات مختلف عنوان کرد.

در ادامه حجت الاسلام محمود اصغري امام جمعه سرعين در سخناني گفت: اجراي طرح استقرار روحانيون در مناطق دور شهري و روستايي براي تبليغ برگرفته از منويات مقام معظم رهبري است، پرچم اسلام در دست شما مبلغين است و در حقيقت تبليغات شما در مناطق مختلفي از جامعه، ضربه زدن به تبليغات دشمنان مي باشد لذا ارزش معنوي روحانيون مستقر با توجه رسالت سنگين قابل شمارش نيست.

در اين کارگاه آموزشي حجت الاسلام توانايي استاد اعزامي از تهران در سخناني ويژگي هاي اساسي مبلغان ديني را ادراکي، شناختي و احساسي، عاطفي و رفتاري و حرفه اي دانست.

گفتني است، اين کارگاه اموزشي با شرکت 60 نفر و با حضور مسئولان استاني و محلي در محل خانه معلم شهرستان سرعين برگزار برگزار شد.

جمعه 20 ارديبهشت 1392 - 11:27
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری