دوشنبه 23 تير 1399 - 2:45
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

چاپ اول كتاب" افرا "ازحسين علي جعفري در نمايشگاه كتاب

" افرا" داستان انقلاب است

كتاب" افرا" به نويسندگي حسين علي جعفري با موضوع داستان انقلاب در مازندران ،در بيست و ششمين نمايشگاه بين المللي كتاب تهران توسط انتشارات سوره مهر عرضه مي شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، حسين علي جعفري درخصوص داستان رمان افرا گفت: موضوع اصلي رمان " افرا" داستان انقلاب است واين داستان اشاره به دومبارز به نام هاي رستم علي و ذكريا دارد. رستم علي فردي معمولي بوده و با برخوردهايي كه با ذكريا داشته متحول مي شود ودرادامه داستان مي بينيم كه وي يك سرهنگ شاهنشاهي را كه درجنگل هاي مازندران براي خود قروقگاهي درست كرده است تا انقلابيون را ازميان ببرد مي كشد.

به گفته اين نويسنده كتاب" افرا "حدودا 200 صفحه ودرهشت فصل توسط انتشارات سوره مهربه چاپ رسيده است.

حسين علي جعفري متولد 1347 از شهر ساري است وي تحصيلات خود را در رشته علوم سياسي در مقطع كارشناسي ارشد به اتمام رسانده و در حال حاضر استاد داشگاه است . اين نويسنده تا به حال در چندين جشنواره كشوري و استاني حائز مقام هايي شده است كه مي توان مقام اول در جشنواره كتاب سال شهيد غني پور با كتاب ساعت ها همه خوابند ، مقام اول در جشنواره توليدات استاني با كتاب "من سرباز هخامنشي بودم" و... را مي توان نام برد.

از اين هنرمند تا به حال كتاب هاي : با عناوين :بررسي هنري بهترين قصه قرآن، مجموعه داستان "ماه تمام بود"، مجموعه شعر" عطش ياران" ، "ساعت ها همه خوابند "، مجموعه داستانك"من سرباز هخامنشي بودم" ، را به چاپ رسانده ام .

شايان ذكراست كتاب "افرا" درقطع رقعي،با تيراژ 2500 وبامبلغ 5500 تومان ازسوي انتشارات سوره مهرعرضه شده است.

غرفه انتشارات سوره مهرواقع درراهروي 27 شبستان نمايشگاه بين المللي كتاب تهران واقع است.

چهارشنبه 18 ارديبهشت 1392 - 11:39
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری