پنجشنبه 16 مرداد 1399 - 11:58
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

اولين نشست برنامه ريزي مراسم اعتکاف در تبليغات اسلامي نهاوند

اولين نشست برنامه ريزي و هم انديشي اعضاي ستاد اعتکاف(92) در اداره تبليغات اسلامي شهرستان نهاوند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، حجت الاسلام حسين گروسي سرپرست اداره تبليغات اسلامي و دبير ستاد اعتکاف شهرستان نهاوند در اين نشست با قدرداني از فعالان فرهنگي و مذهبي، هيئت امنا و ائمه جماعات مساجد در خصوص گراميداشت مراسم ها و مناسبت هاي مذهبي به ويژه ايام اعتکاف در سخناني به اهميت اين سنت حسنه اشاره کرد و گفت: مهمترين ثمره اعتکاف رهايي از هواي نفس، آرامش قلب و تقرب به ذات حضرت احديت است.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي نهاوند در ادامه به قرائت دستور کار جلسه پرداخت و خاطرنشان کرد: درسال جاري پيش بيني شده است که بيش از 1000 نفر از نسل جوان و نوجوان در مراسم اعتکاف شرکت کنند.

وي افزود: با هماهنگي هاي انجام شده با اعضاي هيئت امناي مساجد 6 مسجد (مسجد مهديه، صاحب الزمان، آيت الله عليمراديان، حاج خدارحم، علي ابن ابيطلاب و مسجد جواديه) نيز براي حضور معتکفان آماده شده است.

حجت الاسلام گروسي اظهار داشت: سرانه اختصاصي هر نفر نيز بر اساس جمع بندي نهايي محاسبه و به اطلاع علاقمندان به شرکت در اين مراسم خواهد رسيد.

گفتني است در اين نشست اداره تبليغات اسلامي موظف شد که از 22 ارديبهشت جاري تا 1 خرداد نسبت به ثبت نام از شرکت کنندگان اقدام کند.

چهارشنبه 18 ارديبهشت 1392 - 10:50
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری