سه‌شنبه 30 بهمن 1397 - 20:37
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

سرپرست تبليغات اسلامي دشتي خواستار شد

لزوم حفظ و مراقبت از اموال اداري

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان دشتي در ديدار با مسئول اموال اداره کل تبليغات اسلامي استان بوشهر خواستار حفظ و مراقبت از اموال اداره از سوي تمامي کارکنان اداره شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان بوشهر، حجت الاسلام سعيد توکليان در اين جلسه افزود: با عنايت به دستورات و آموزه هاي ديني اسلام بر ضرورت حفظ و مراقبت از اموال اداري در اختيار کارکنان رعايت صرفه جويي و شرايط اقتصادي جامعه پرداختن به راه هاي نوين صرفه جويي در راستاي جلوگيري از اسراف از اولويت هاي اداره تبليغات اسلامي شهرستان دشتي محسوب مي شود.

کارشناس اموال اداره کل تبليغات اسلامي استان بوشهر در اين جلسه با اشاره به کميته تحول اداري گفت: اين کميته با هدف برنامه ريزي جهت اجراي طرح ها، مطالعه، شناسائي، تدوين و اصلاح روش هاي انجام فعاليت، ارتقاء کارآيي، اثر بخشي و بهره وري تشکيل شده است.

محسن بهزادري در بخش ديگري از سخنان خود 16 ارديبهشت 92 در اداره تبليغات اسلامي شهرستان دشتي اظهار داشت: اخذ پيشنهادات در خصوص طرح ها و برنامه هاي خاص در زمينه اصلاحات اداري و سازماني در چارچوب سياست ها و اهداف کلان اداره کل متناسب با شرايط و موقعيت استان از ديگر اهداف و وظائف اين کميسيون است

چهارشنبه 18 ارديبهشت 1392 - 9:1
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری