دوشنبه 13 مرداد 1399 - 16:7
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

در اداره تبليغات اسلامي شهرستان تاکستان انجام شد:

تشكيل جلسه شوراي معاونين و مديران دفاتر شهرستاني تبليغات اسلامي استان قزوين

جلسه شوراي معاونين و مديران دفاتر شهرستاني تبليغات اسلامي استان قزوين،در اداره تبليغات اسلامي شهرستان تاكستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان قزوين،جلسه شوراي معاونين و مديران دفاتر شهرستاني تبليغات اسلامي استان قزوين،دوشنبه 16 ارديبهشت ماه 92 در اداره تبليغات اسلامي شهرستان تاكستان برگزار شد.

در اين جلسه حجت الاسلام علي نعمت الهي مديركل تبليغات اسلامي استان قزوين،تبليغ را وظيفه همگاني دانست و جايگاه تبليغ را در ارتقاي سطح فرهنگ اسلامي بسيار مهم ارزيابي کرد و گفت:ادارات تبليغات اسلامي شهرستان ها بايد با تلاش مضاعف در راه اعتلاي فرهنگ شهرستان گام بردارند و از راه هاي نوين با تهاجم فرهنگي مقابله کنند.

وي افزود:فعاليت هاي فرهنگي و ديني بسياري جهت ترويج فرهنگ ديني در سطح شهرستان ها انجام شده و شايسته است ضمن شناسايي نقاط ضعف و قوت اين فعاليت ها در راستاي تقويت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف تلاش کنيم.

حجت الاسلام نعمت الهي خاطرنشان كرد:بايد نسبت به شناسايي نقاط ضعف و قوت فعاليت هاي فرهنگي انجام شده در طول سال 1391 اقدام و تلاش کنيم نقاط ضعف اين برنامه ها و طرح ها را بر طرف ساخته و در تقويت نقاط قوت کوشا باشيم.

وي ابراز اميدواري کرد با برگزاري چنين جلساتي بتوان تصميمات بهتري براي برنامه هاي فرهنگي و ديني اتخاذ کرد.

در ادامه،اعضاي حاضر در جلسه به بيان نقطه نظرات خود در خصوص حوزه هاي مربوط به پروژه هاي عمراني،منابع مالي و انساني و طرح هاي فرهنگي و ديني پرداختند.

چهارشنبه 18 ارديبهشت 1392 - 8:43
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری