شنبه 4 اسفند 1397 - 8:9
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

سرپرست تبليغات اسلامي تنگستان خبر داد:

همايش تجليل از فرهنگيان تنگستان

با حضور امام جمعه شهر اهرم، معاون فرماندار، سرپرست تبليغات اسلامي و تني چند از مديران دستگاه هاي اجرايي تنگستان، همايش تجليل از فرهنگيان شهرستان در مصلاي جمعه اهرم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان بوشهر، امام جمعه اهرم در اين همايش با اشاره به آيه شريفه « اقرا باسم ربک الذي خلق» و « علّم الانسان مالم يعلم» اظهار داشت: از مفهوم اين آيه ي شريفه چنين بر مي آيد که خداوند در اين آيه خود را معلم انسانها مي داند و مي فرمايد خدا ياد داد به انسان آنچه را که نمي دانست پس معلم اول، خداوند تبارک و تعالي است و اين گونه قرآن کريم به مقام معلمي ارج نهاده است.

حجت الاسلام عيسي راستگو ادامه داد: معلمي نه تنها شغل نيست بلکه عرصه و جولانگاه تأثير گذاشتن و ياد دادن است به شاگرد و دانش آموزي كه براي رسيدن به سعادت و پيشرفت به شما امانت داده شده است پس با اين اوصاف معلمي تعهد و هنر توانمندي است که اين هنر در تک تک شما معلمان دلسوز و بزرگ نهفته است.

امام جمعه اهرم 16 ارديبهشت 92 تصريح كرد: معلمي واژه مقدسي است که پيامبران ما براي عمل به مأموريت خود و ابلاغ وحي به مردم، اين منصب را دارا بوده اند .

گفتني است، در اين مراسم كه با حضور حجت الاسلام آيت اندرزيان سرپرست اداره تبليغات اسلامي، پرويز شعباني معاون فرماندار و تني چند از مديران دستگاه هاي اجرايي تنگستان در مصلاي جمعه اهرم برگزار شد، از معلمان و فرهنگيان نمونه شهرستان تقدير به عمل آمد.

چهارشنبه 18 ارديبهشت 1392 - 8:29
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری