پنجشنبه 26 تير 1399 - 21:0
پربازديدترين اخبار از استان
اردبيل
  • هيچ خبري موجود نيست

ديدار مدير کل تبليغات اسلامي استان اردبيل با روحاني مستقر روستاي سامانلوي گرمي

مدير کل تبليغات اسلامي اردبيل با روحاني مستقر روستاي سامانلو ديدار و در جريان فعاليت هاي فرهنگي و تبليغي در اين روستا قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي اردبيل، حجت الاسلام مهدي ستوده با اشاره به نقش محوري تبليغ در نظام تربيتي اسلام گفت: با نگاهي به آيات قرآن، بيان نوراني پيامبر (ص) و ائمه معصومين (ع)، جايگاه والاي تبليغ و نقش آن در گسترش و پاسداري از مرزهاي عقيدتي و باورهاي وحياني اسلام، مشخص مي شود.

وي با تاکيد بر لزوم توسعه گسترة شبکه تبليغي به مناطق مختلف افزود: با توجه هجمه فرهنگي دشمنان که با تاکتيک ها و ابزارهاي مختلف، هر روز جبهه جديدي عليه اسلام و مکتب اهل بيت (ع) به وجود مي آورند، نقش روحانيون مستقر و طرح هجرت در اين برهه از زمان بسيار تعيين کننده و مهم است.

گفتني است، اين ديدار که با حضور معاون فرهنگي، رئيس اداره فرهنگي و تبليغ، مسئول حراست اداره کل تبليغات اسلامي اردبيل و رئيس اداره تبليغات اسلامي گرمي انجام شد، حجت الاسلام نوري زاده، روحاني مستقر روستاي سامانلو گزارشي از فعاليت هاي فرهنگي حوزه تبليغي خود را ارائه كرد و در پايان مدير کل تبليغات اسلامي استان اردبيل با اهداء هديه اي از تلاش هاي وي تجليل کرد.

چهارشنبه 18 ارديبهشت 1392 - 8:19
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری