شنبه 4 اسفند 1397 - 8:44
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

مشارکت 25 مبلغ بومي دشتستان در برنامه هاي ولادت حضرت فاطمه (س)

به همت اداره تبليغات اسلامي تعداد 25 مبلغ بومي در ويژه برنامه هاي مذهبي و فرهنگي ولادت حضرت زهراء(س) دشتستان مشارکت کردند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي بوشهر، رئيس اداره تبليغات اسلامي دشتستان از حضور فعال بيش از 25 روحاني در ويژه برنامه هاي ولادت حضرت فاطمه(س) در اين شهرستان خبر داد و افزود: با توجه به استقبال مردم از حضور روحانيون در برنامه هاي فرهنگي مذهبي و استفاده از تجربيات غني روحانيون منطقه تعداد 25 مبلغ بومي در فعاليت هاي اين ايام مشارکت داشتند.

حجت الاسلام سيدعلي پناه محمودي نيا 16 ارديبهشت 92 اظهار داشت: ايراد سخنراني با موضوعات زندگينامه حضرت فاطمه (س)، اقامه نماز جماعت، برگزاري جلسات گفتمان و پرسش و پاسخ با محوريت ولايت مداري، حضور در برنامه هاي فرهنگي هيئات مذهبي، پاسخ به سئوالات و شبهات از برنامه هاي روحانيون وابسته به اداره تبليغات اسلامي بود که در جذب جوانان به هيئات مذهبي نقش به سزايي داشت.

رئيس تبليغات اسلامي دشتستان اضافه کرد: تشريح و تبيين شخصيت حضرت زهرا (س)، سيره و روش زندگي ايشان، ترويج فرهنگ استکبار ستيزي و ولايت مداري از اهم موارد مطرح شده روحانيون در جلسات سخنراني ها بود.

سه‌شنبه 17 ارديبهشت 1392 - 11:39
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری