جمعه 3 اسفند 1397 - 14:36
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

اجراي 70 ويژه برنامه ميلاد حضرت زهرا (س) در دشتي

به مناسبت ميلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها 70 ويژه برنامه با همکاري اداره تبليغات اسلامي شهرستان دشتي و با حضور روحانيون مستقر، کانون هاي فرهنگي تبليغي و هيئات مذهبي در اين شهرستان اجرا شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي بوشهر، سرپرست اداره تبليغات اسامي شهرستان دشتي افزود: با همکاري اداره تبليغات اسلامي شهرستان دشتي، مراسم ميلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها با مشارکت روحانيون مستقر، طرح هجرت، بومي و اعزامي، با حضور شيفتگان خاندان عصمت و طهارت در سطح 701 هيئات و مساجد شهر و روستا هاي شهرستان دشتي برگزار شد.

حجت الاسلام سعيد توکليان 16 ارديبهشت 92 ادامه داد: سخنرانان در اين مراسم ها ضمن اشاره به فضايل حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها در سخناني ابراز داشتند: روز ولادت حضرت فاطمه سلام الله عليها روزي است که خداوند از عنايات خاصه خود بر پيامبر اکرم صلي الله عليه و آله و سلم و اهل جهان رحمت خود را هديه کرد و با توجه به اين رحمت الهي نسل پيامبر عليه السلام تا امروز در سر تا سر جهان وجود دارد.

گفتني است، برگزاري مسابقات فرهنگي- ورزشي، پياده روي خانوادگي، محافل انس با قرآن كريم، اعزام مبلغ، جشن هاي متمركز، گفتمان هاي ديني و تجليل از بانوان موفق از برنامه هاي اجرا شده در اين ايام بود.

سه‌شنبه 17 ارديبهشت 1392 - 11:39
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری