شنبه 2 شهريور 1398 - 22:18
پربازديدترين اخبار از استان
سيستان و بلوچستان
  • هيچ خبري موجود نيست

جلسه روحانيون شهرستان زهک برگزار شد

اداره تبليغات اسلامي شهرستان زهک در راستاي اجراي بهتر برنامه هاي فرهنگي و مذهبي در ايام سال حماسه اقتصادي وحماسه سياسي جلسه اي با روحانيون شهرستان در مورخه 15 ارديبهشت92 برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان سيستان و بلوچستان، حجت الاسلام خيور گفت: هدف از جلسه با روحانيون برنامه ريزي براي برنامه هاي فرهنگي آينده مي باشد.

وي ادامه داد: با توجه به اينکه مناسبت هاي مذهبي بويژه اعتکاف را پيش رو داريم از رو حانيون محترم خواستيم تا براي اين مهم نظرات و پيشنهادات خود را بيان کنند، همچنين در اين جلسه نقاط قوت و نقاط ضعف مراسم اعتکاف در سال هاي قبل مورد بررسي قرار گرفت و مقرر شد همه با همکاري يکديگر مراسم اعتکاف امسال را به گونه اي اجرا کنند که مورد رضايت بيش از پيش خداوند قرار گيرد.

خيور خاطر نشان کرد: همچنين طرح ترنم نهج البلاغه که کاري نو و جديد در سطح شهرستان زهک مي باشد از مسائل ديگر مورد بحث و بررسي بود و روحانيون عزيز در اين مورد نکات در خور توجهي را بين کردند.

وي افزود :در اين جلسه پيرامون مناسبت ها در ايام جاري نيز بحث شد که به بحث و بررسي براي اجراي برنامه هاي فرهنگي که براي مردم تازگي داشته باشد پرداختيم زيرا با توجه به هجمه هاي فرهنگي زياد در جامعه بايد ما نيز در مقابله آنها روش هاي جديد براي رويارويي استفاده کنيم.

سه‌شنبه 17 ارديبهشت 1392 - 11:32
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری