دوشنبه 18 فروردين 1399 - 11:49
پربازديدترين اخبار از استان
هرمزگان
  • هيچ خبري موجود نيست

مبلغين و روحانيون زبان گوياي انقلاب و حکومت هستند

مدير حوزه علميه ولي‌عصر(عج) رودان در جمع روحانيون هجرت و مستقر اين شهرستان گفت:مبلغين و روحانيون زبان گوياي انقلاب و حکومت هستند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي هرمزگان، حجت‌الاسلام حسين عدالت 15 ارديبهشت ماه در سخناني در جمع روحانيون مستقر و هجرت شهرستان رودان علماء و روحانيون را وارثان انبياء معرفي کرد و بيان داشت: روحانيون جانشين پيامبر و ائمه(ع) در دوران غيبت امام عصر(عج) هستند.

وي گفت: بخش مهم پيام نوروزي مقام معظم رهبري و نام گذاري سال را روحانيون بايد تشريح نموده و در اجراي هرچه مطلوب تر و موثرتر برنامه هاي فرهنگي با همت متعالي و بيش از سال گذشته قدم بردارند.

حجت‌الاسلام عدالت در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به ابعاد مختلف جنگ نرم و تفاوتهاي آن با جنگ نظامي گفت: دشمن در جنگ نرم براي به تباه كشاندن و بي هويت كردن جامعه خصوصا نسل جوان برنامه ريزي كرده است و با استفاده از ابزارهاي مختلف ارتباط جمعي اعم از ماهواره ، اينترنت و ... به جنگ باورهاي اعتقادي جامعه آمده است و از روحانيون در خواست كردند در فرصت هاي تبليغي به اين مسائل به نحو بارزي بپردازند.

وي با اشاره به اهميت انتخابات رياست جمهوري در سال جاري ياد آور شد : دشمنان داخلي و خارجي نظام اسلامي در حال طراحي فتنه هاي جديد در انتخابات رياست جمهوري آينده هستند که بايد به اين موضوع توجه جدي داشت.

حجت‌الاسلام عدالت در پايان تصريح کرد: مبلغين و روحانيون زبان گوياي انقلاب و حکومت هستند و اين مسئوليت سنگيني است که بر عهده روحانيون گذاشته شده و بايد در حفظ اين مسئوليت کوشا باشيد.

سه‌شنبه 17 ارديبهشت 1392 - 11:30
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری