شنبه 14 تير 1399 - 6:30
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

با حضور نماينده دفتر نمايندگي فرهنگي تبليغات اسلامي الموت شرقي:

برگزاري مراسم ميلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن در الموت شرقي

بخشدار منطقه الموت شرقي در مراسم بزرگداشت روز زن که با همکاري دفتر نمايندگي فرهنگي تبليغات اسلامي الموت شرقي برگزار شد اظهار داشت: شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح مهمترين وظيفه مردم است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان قزوين،طاهري بخشدار منطقه الموت شرقي،يکشنبه 15 ارديبهشت ماه 92 در مراسم بزرگداشت روز زن که با همکاري دفتر نمايندگي فرهنگي تبليغات اسلامي الموت شرقي برگزار شد اظهار داشت:برگزاري انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي از اهميت بالايي برخوردار است و شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح مهمترين وظيفه مردم است.

طاهري در ادامه به بيان جايگاه زن اشاره کرد و اظهار داشت:انقلاب اسلامي منزلت واقعي زنان مسلمان ايران را به آنان بازگرداند و زمينه نقش آفريني شان را در عرصه هاي اجتماعي،فرهنگي و سياسي مهيا ساخت.

وي اضافه کرد:زنان مسلمان ايراني در انقلاب و دفاع مقدس پا به پاي مردان در ميدان مبارزه با طاغوت و دشمن متجاوز بعثي حضوري فعال و مؤثر داشتند.

اين مسئول خاطرنشا ن کرد:براي منزلت زنان در نظام مقدس جمهوري اسلامي همين کافي است که سالروز تولد بزرگ بانوي اسلام حضرت فاطمه (س) به عنوان روز زن انتخاب شده تا به آن اسوه بي بديل تأسي جويند.

سه‌شنبه 17 ارديبهشت 1392 - 11:29
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری