سه‌شنبه 30 بهمن 1397 - 17:59
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

با همكاري تبليغات اسلامي تنگستان برگزار شد:

جشن بزرگ ميلاد کوثر در اهرم

با همكاري اداره تبليغات اسلامي و دستگاههاي اجرايي شهرستان تنگستان و به مناسبت ميلاد حضرت زهرا(سلام الله عليها) و ميلاد امام خميني (ره)، جشن بزرگ ميلاد كوثردر پارك معلم اهرم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان بوشهر، در اين مراسم که به همت فرمانداري و با همكاري اداره تبليغات اسلامي و دستگاه هاي اجرايي شهرستان تنگستان برگزار شد، فرماندار تنگستان در سخناني به برخي ويژگي هاي والاي حضرت زهرا (سلام الله عليها) و مقام زن در اسلام اشاره كرد.

احمد جعفري نسب اظهار داشت: فاطمه زهرا (سلام الله عليها) به زنان عالم درس ولايت مداري آموخت و تمام دشمنان شرق و غرب عالم خواستند نعمت ولايت را از ما بگيرند.

وي با تاكيد بر اينكه نعمت ولايت اين انقلاب را بيمه كرده است خطاب به خواهران افزود: خواهران نعمت ولايت را قدر بدانند و از ولايت دفاع كنند و قبل از اينکه ولايت به ما امر کنند، گوش به فرمان رهبر انقلاب باشيم و اين تبعيت از سيره ي حضرت زهرا (سلام الله عليها) است.

گفتني است، در اين مراسم كه 13 ارديبهشت 92 و با حضور احمد جعفري نسب فرماندار، حجت الاسلام آيت اندرزيان سرپرست اداره تبليغات اسلامي، مديران دستگاه هاي اجرايي شهرستان و اقشار مردم اهرم برگزار شد، به تعداد 10 نفر از شركت كنندگان به قيد قرعه كمك هزينه سفر به مشهد مقدس اعطا شد.

شايان ذكر است كميته فرهنگي و تبليغات ستاد بزرگداشت ميلاد حضرت زهرا به عهده اداره تبليغات اسلامي شهرستان بود.

سه‌شنبه 17 ارديبهشت 1392 - 10:18
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری