دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 - 16:13
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

اجراي 200 ويژه برنامه شاخص ديني و فرهنگي اعتكاف در كنگان

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان كنگان از اجراي 200 ويژه برنامه شاخص ديني و فرهنگي در ايام البيض اعتكاف در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان بوشهر، حجت الاسلام رحيم اهرمي اظهار داشت: اعتکاف قرين با تاريخ بشريت و برنامه اي فشرده براي قرب الهي و تأديب و تحسين اخلاق است كه اين مراسم معنوي و روحاني در روزهاي سيزدهم الي پانزدهم ماه رجب در مساجد جامع و مساجد بزرگ اين شهرستان برگزار خواهد شد.

وي با بيان اهميت و جايگاه ارزشمند اعتکاف در تقويت ايمان، خودسازي و تزکيه نفس گفت: اعتکاف بهترين فرصت براي خلوت عبد با معبود و برگشتن آدمي به خويشتن خويش است.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي كنگان در ادامه اين خبر كه 17 ارديبهشت 92 عنوان شد، گفت: در همين راستا به جهت تقارن اين مراسم معنوي با ميلاد مسعود امام علي (ع) اين اداره به 200 ويژه برنامه شاخص ديني و فرهنگي با اجراي برنامه هاي متعدد از جمله گفتمان هاي ديني، برپايي مجالس وعظ و سخنراني با دعوت از ائمه جمعه شهرهاي كنگان و سيراف، برگزاري مراسم محوري ميلاد امام علي (ع) در جمع معتكفان، برگزاري مسابقات متعدد و محافل انس با قرآن اقدام مي كند.

سه‌شنبه 17 ارديبهشت 1392 - 9:41
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری