يكشنبه 19 مرداد 1399 - 4:56
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

با خرد و تدبير صحيح در انتخابات حماسه سياسي محقق مي شود

سرپرست اداره تبليغات اسلامي نهاوند گفت: با خرد و تدبير صحيح در انتخابات حماسه سياسي محقق مي شود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، حجت الاسلام حسين گروسي 17 ارديبهشت جاري در گفتگويي اظهار داشت: همانگونه که مقام معظم رهبري امسال را سال حماسه سياسي و اقتصادي معرفي کردند، چشم دنيا به خلق حماسه سياسي مردم ايران خواهد بود و در روز انتخابات حضور گسترده مردم بسياري از توطئه ها را نقش برآب خواهند کرد.

وي افزود: قدرت هاي استکباري اميد بر اين دارند که انتخابات کمرنگ و حضور مردم ضعيف و نقطه هاي انتخاب مردم هم ضعيف باشد.

گروسي تصريح کرد: خوشبختانه رهبري آينده نگر داريم که بايد با توجه به فرمايشات اخير ايشان که شاخص هاي يک رييس جمهور مطلوب را بيان فرمودند عمل و انتخاب خوبي انجام شود.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي نهاوند گفت:بايد در عرصه انتخابات هم حضور گسترده باشد هم انتخاب خوبي انجام شود زيرا حضور گسترده و انتخاب خوب هر دو با هم يک حماسه سياسي را رقم خواهد زد.

اين مقام مسئول اضافه کرد: حماسه اقتصادي هم همان گونه که رهبرمعظم انقلاب فرمودند گذر پربرکت از تحريم ها است يعني اين تحريم ها در سال گذشته تبديل به قوت شد و با توجه به گفتگوي اقتصاد مقاومتي که از سوي ايشان مطرح شد امسال در کنار حماسه سياسي حماسه اقتصادي نيز محقق خواهد شد.

گروسي يادآور شد: مردم حماسه سياسي را با خرد و تدبير صحيح محقق و با انتخاب خود موجبات فراهم آمدن حماسه اقتصادي را فراهم مي کنند.

سه‌شنبه 17 ارديبهشت 1392 - 9:29
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری