سه‌شنبه 30 بهمن 1397 - 3:45
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

اولين جلسه هماهنگي مراسم اعتکاف درتنگستان

به همت تبليغات اسلامي تنگستان، نخستين جلسه برنامه ريزي و هماهنگي مراسم اعتكاف در شهرستان تنگستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان بوشهر، حجت الاسلام آيت اندرزيان در اين جلسه اظهار داشت: مجموعه آموزه هاي دين راهي به سوي تقوا است و يكي از اين آموزه ها، برگزاري مراسم ديني و مذهبي اعتكاف است.

حجت الاسلام اندرزيان ادامه داد: اعتكاف بايد رنگ و بوي معنويت داشته باشد و فقط براي خدا انجام شود.

اندرزيان با تاكيد بر استفاده از تجربه برگزاري اعتكاف در سنوات گذشته اظهار داشت: امسال نيز همانند سال هاي گذشته مراسم اعتكاف بايد در نقاط شهري و روستايي شهرستان با اجراي برنامه هاي فرهنگي و مذهبي بطور منسجم و منظم برگزار شود.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي تنگستان در بخشي ديگري از سخنانش گفت: بايد برگزاري اعتكاف بگونه اي باشد كه برپايي اين سنت معنوي از رده کارهاي اداري خارج و به صورت کاملا خودجوش و مردمي برگزار گردد.

در اين جلسه كه 15 ارديبهشت 92 و با حضور تعدادي از مسئولين هيئات مذهبي و فعالان فرهنگي شهرستان در اداره تبليغات اسلامي تنگستان برگزار شد، در خصوص برگزاري هر چه بهتر مراسم اعتكاف بحث و تبادل نظر شد و هر يك از حاضرين به بيان نقطه نظرات خود پرداختند.

گفتني است، دومين جلسه اعتكاف شهرستان تنگستان در قالب ستاد ساماندهي شئون فرهنگي،17 ارديبهشت 92 در دفتر امام جمعه اهرم برگزار مي شود .

دوشنبه 16 ارديبهشت 1392 - 12:49
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری