پنجشنبه 31 مرداد 1398 - 3:26
پربازديدترين اخبار از استان
سيستان و بلوچستان
  • هيچ خبري موجود نيست

جشن خجسته ميلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر در نيکشهر برگزار شد

به مناسبت ميلاد حضرت فاطمه زهرا ( س) دخت گرامي پيامبر اکرم(ص) و گراميداشت روز زن مراسم با شکوهي با حضور علاقه مندان به خاندان عصمت و طهارت (ع) روز سه شنبه دهم ارديبهشت ماه در جوار شهداي گمنام مسجد الزهرا (س) نيکشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان ،اين مراسم با شکوه با تلاوت آياتي از کلام الله مجيد آغاز شد و عليدادي و غلامعلي زاده از مداحان اهل بيت عصمت و طهارت (ع) نيز به مناسبت ميلاد با سعادت صديقه کبري (س) مولودي خواني کردند.

در ادامه اين مراسم حجت الاسلام لطفيان سرگزي امام جمعه شهرستان نيکشهر ضمن تبريک ميلاد حضرت فاطمه زهرا (س) بر لزوم پيروي از حضرت زهرا (س) تاکيد و جايگاه و منزلت زن در دين مبين اسلام را تشريح کردند.

وي در ادامه تصريح کرد :زندگي حضرت زهرا (س) به عنوان يکي از بهترين الگوها براي موضوعات حماسه سياسي و اقتصادي، کليد نجات و پيشرفت جامعه اسلامي محسوب مي شود و انقلاب اسلامي برگرفته از حماسه ابا عبدالله الحسين(ع) و حضرت زهرا(س) است و در اين زمينه وظيفه همه بانوان، حفظ انقلاب به عنوان ميراث ارزشمند امام خميني(ره) است.

وي اظهار داشت: حضرت فاطمه (س) با داشتن تمام خصوصيات زن نمونه از ديدگاه اسلام به الگويي براي زنان غيرتمند و آزادي خواه جهان تبديل شده است.

در اين مراسم به 8نفر از بانوان که اسامي و القاب حضرت فاطمه زهرا (س) را داشتند به قيد قرعه جوايزي اهدا شد.

دوشنبه 16 ارديبهشت 1392 - 12:37
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری