جمعه 24 مرداد 1399 - 22:33
پربازديدترين اخبار از استان
سمنان
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام محمديان:

فاطمه(س) الگويي کامل براي همه جهانيان است

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان گرمسار گفت: فاطمه زهراء (س) الگويي کامل و جامع براي همه جهانيان است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان سمنان حجت الاسلام محسن محمديان در مراسم که به مناسبت ميلاد حضرت فاطمه(س) با حضور دانشجويان گرمساري برگزار شد افزود: سيره زندگي آن حضرت دقيقا مطابق خواست اسلام و قرآن کريم و هماهنگ با فطرت و وجود و شخصيت هر زن مسلماني است.

وي تصريح کرد: زنِ جامعه اسلامي، با آگاهي کامل از شخصيت والاي خويش و با علم به مسائل ضروري زندگي در بُعد معنوي و مادي، و با شناخت دنيا و فرهنگ خود، بايد به پاسداري از اصيل ترين فضيلت، يعني حيا و عفت بپردازد.

محمديان در بخش ديگري در مقابل درخواست مسئولان فرهنگي دانشگاه و تعدادي از دانشجويان با درخواست آنان مبني بر تاسيس هيئت مذهبي موافقت کرد.

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان گرمسار ضمن اشاره به فعاليت دانشجويان در عرصه ديني حضور انان را بيش از پيش مهم خواند و افزود: امروزه بصيرت افزايي و پياده سازي فرهنگ ناب محمدي و اسلام با توجه به هجمه زياد تبليغات دشمنان به خصوص در دانشگاه ها بسيار حائز اهميت و درخور توجه است .

وي در ادامه با تبين شخصيت والاي حضرت فاطمه (س) و نقش ايشان در عرصه سياسي و اقتصادي در کنار توجه کامل به امورات خانه داري اظهار داشت: ايشان الگويي کامل و جامع براي عموم مردم اعم از زنان و مردان است لذا بايد در خصوص تهيه ، توزيع و مطالعه کتابهاي موجود در خصوص زندگينامه ان بانوي بزرگ اسلام اقدامات جدي و درخور توجه صورت پذيرد .

در پايان ضمن برنامه مولودي خواني توسط مداح اهل بيت (ع) از کليه مهمانان پذيرايي به عمل آمد .

دوشنبه 16 ارديبهشت 1392 - 12:37
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری