چهارشنبه 30 بهمن 1398 - 6:44
پربازديدترين اخبار از استان
كرمان
  • هيچ خبري موجود نيست

حمايت از توليد ملي لازمه تحقق حماسه اقتصادي است

رئيس اداره تبليغات اسلامي انار محبت به خاندان پيامبر اکرم (ص) را بزرگترين سرمايه دانست و اظهار داشت: عشق و محبت خاندان پيامبر اسلام (ص) عشق به همه ‌خوبي‌ها، زيبايي‌ها و ارزش‌هاي متعالي انساني است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي کرمان ، حجت‌الاسلام منتظري با بيان اين مطلب اظهار داشت: محبت به اهل‌بيت عصمت و طهارت (ع) بزرگترين سرمايه‌اي است که هيچ چيز جاي آن را نمي‌گيرد.

منتظري محبت به خاندان پيامبر اکرم (ص) را بزرگترين سرمايه دانست و اظهار داشت: عشق و محبت خاندان پيامبر اسلام (ص) عشق به همه ‌خوبي‌ها، زيبايي‌ها و ارزش‌هاي متعالي انساني است.

وي ايجاد ‌حماسه اقتصادي را حمايت از توليد داخلي دانست و تصريح کرد: مصرف کالاي داخلي، حمايت و تشويق سرمايه‌گذاران و پرهيز از اقداماتي که به توليد داخلي صدمه وارد مي‌کند از عوامل زمينه‌ساز در خلق حماسه‌ اقتصادي است.

رئيس اداره تبليغات اسلامي بر اهميت و جايگاه مهم شوراي نگهبان تاکيد کرد و گفت: شوراي نگهبان از شوراي بسيار مهم قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران است که يکي از وظايف آن تاييد و يا رد صلاحيت نامزدهاي انتخاباتي است، بنابراين همه ‌نامزدها و هواداران بايد پايبند به قانون اساسي بوده و از هر حرکتي که خلاف قانون است، پرهيز کنند.

وي جريان فتنه ‌سال 88 را آزمون بزرگي دانست و خاطرنشان کرد: ملت ايران خيانت کساني را که در جريان فتنه 88 از حمايت صهيونيست و ضد انقلاب برخوردار بودند، فراموش نمي‌کنند و اجازه مراجعت آنان را به پست‌هاي کليدي نظام نمي‌دهند.

منتظري در پايان، شجاعت، مديريت و تدبير همراه با تهذيب اخلاقي را از ويژگي‌هاي نامزدهاي انتخاباتي عنوان کرد و گفت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند شخص رئيس جمهور بايد فردي ‌مقاوم‌، مدير و حکيم باشد و به جاي پرداختن به حواشي و ايجاد نگراني بين مردم به فکر رفع مشکلات اقتصادي باشد.

دوشنبه 16 ارديبهشت 1392 - 10:45
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری