پنجشنبه 12 تير 1399 - 23:18
پربازديدترين اخبار از استان
كرمان
  • هيچ خبري موجود نيست

دشمنان اسلام درصدد صدمه زدن به حقايق وافتخارات شيعه هستند

رئيس اداره تبليغات اسلامي زرند ضمن محکوميت تخريب قبر صحابه پيامبر هدف دشمنان اسلام را صدمه زدن به حقايق و افتخارات شيعه عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي كرمان ، حجت الاسلام مهدي حسني ضمن محکوميت تخريب قبر حجربن عدي از صحابه پيامبر،چنين کارهايي را نشانه ضعف و شکست دشمنان اسلام بيان کرد.

حجت الاسلام حسني شکست پروژه اسلام هراسي را از توطئه هاي استکبار جهاني را دليلي بر انجام چنين فعاليتهاي قبيحي دانست و گفت:دشمنان اسلام روز به روز از گسترش دين اسلام هراس دارند و براي اثبات وجود خود دست به کارهاي ناشايست مي زنند و در اين مسير هرگونه امري را براي خود لازم مي دانند.

مهدي حسني در ادامه افزود:درصورتي که همه مدعيان تمدن جهاني که پشت پرده ضربه به اسلام هستند،صحبت از منطق و فرهنگ گفتگو و دموکراسي دارند اما در عمل هيچ گونه اقدامي وجود ندارد.

رئيس اداره تبليغات اسلامي زرند به شرايط كنوني جهان اشاره كرد و گفت:دشمنان اسلام امروز درصدد صدمه زدن به حقايق و معنويات و افتخارات شيعه هستند و اين مسأله وظايف و مسووليت‌هاي ما را سنگين‌تر مي‌كند.

حسني ابراز داشت: مردم بايد در هر مقامي از افكار ولايي دفاع كرده و اجازه عرض اندام به فرق ضاله ندهند.

وي تصريح كرد: امروز مردم در سر تا سر جهان اقبال فراواني نسبت به شناخت و پذيرش دين پيدا كرده‌اند؛با توجه به اين مسأله بايد افرادي را تربيت كنيم كه دفع شبهات كنند و حقايق اسلام را بيان كنند.

وي در پايان علم را امتياز اسلام برشمرد و گفت: امت اسلام نبايد مغلوب و ضعيف باشد بلكه بايد علم داشته و در هر زمينه اي پيش‌رو باشند.

دوشنبه 16 ارديبهشت 1392 - 8:44
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری