دوشنبه 28 خرداد 1397 - 12:13
پربازديدترين اخبار از استان
گلستان
  • هيچ خبري موجود نيست

همايش نقش زنان درحماسه سياسي وحماسه اقتصادي

باحضور هيئات مذهبي بانوان،همايش نقش زنان درحماسه سياسي وحماسه اقتصادي درمهديه کلاله برگزارشد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان گلستان، زهره يوسف زاده مسئول امور بانوان اداره تبليغات اسلامي شهرستان کلاله از برگزاري همايش از برگزاري همايش «نقش زنان درحماسه سياسي وحماسه اقتصادي» در مهديه کلاله خبر داد.

زهرا آبان از اساتيدگفتمان ديني کلاله دراين همايش گفت:حضرت زهرا(س) يک دختر نمونه، همسر و يک مادر نمونه است. پيامبري که سرمنشاء خلقت و آفرينش است بارها به فداي فاطمه زهرا رفته است و احاديث زيادي از پيامبر داريم که " فاطمه(س) پاره تن من، قلب و جان من است".

وي خاطر نشان کرد : حضرت زهرا(س) يک مادر نمونه نيز بود، فرزنداني را تربيت کرد که تا ابد الگوي خلقت هستند.

زهرا آبان افزود :يکي از بهترين نعمت‌هايي که خداوند به بندگان مي‌دهد فرزند صالح است و بالاترين نعمت نصيب پيامبر(ص) شد، چرا که يکي از محبت‌هاي خداوند به پيامبر(ص) وجود پاک فاطمه زهرا(س) است.

ايشان در ادامه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبري و نامگذاري امسال با عنوان حماسه سياسي و حماسه اقتصادي افزود:زنان جامعه در رسيدن به اين دو حماسه مي‌توانند نقش مهمي داشته باشند. زنان جامعه همانند حضرت زهرا نبايد نسبت به اتفاقات اطراف بي‌تفاوت باشند.

آبان ابراز اميدواري کرد و گفت : اميدواريم زنان جامعه ما بتوانند در تمام مراحل زندگي حضرت(س) را الگوي خود قرار دهند.و در 24 خرداد با شور حماسي به پاي صندوقهاي رأي برويم.

گفتني است در پايان اين مراسم به تعداد 20 نفر از بين شرکت کنندگان در اين همايش به صورت قرعه کشي جوائزي اهدا شد.

اين همايش 12ارديبهشت 92درمهديه کلاله برگزار شد.

دوشنبه 16 ارديبهشت 1392 - 8:31
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری