شنبه 4 اسفند 1397 - 8:25
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

جشن ميلاد حضرت زهرا در مسجد صاحب الزمان (عج) سعدآباد برگزار شد

مراسم ميلاد حضرت زهرا (س) به همت هيئات مذهبي و نمايندگي تبليغات اسلامي سعدآباد در مسجد صاحب الزمان (عج) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي بوشهر، مراسم ميلاد حضرت زهرا (س) به همت هيئات مذهبي و کانون فرهنگي تبليغي ثارالله و اداره تبليغات اسلامي سعدآباد در مسجد صاحب الزمان (عج) اين شهر برگزار شد.

در اين مراسم امام جمعه سعدآباد طي سخناني اظهار داشت: دنيا درباره زن دچار افراط يا تفريط است، ولي اسلام آنچه را زن بايد بوده باشد در نظر گرفته و توجه کرده است و بهترين زينت زن عفت و حياي او است.

حجت الاسلام عليرضا کشاورز بارگاهي تصريح كرد: امروزه غرب همان رفتار جاهليت را نسبت به زن دارد منتهي به شيوه اي مدرن غرب براي زن شأني در حد يک کالا قائل است و به کرامت و جايگاه زن ارزشي قائل نيست.

حجت الاسلام کشاورز بارگاهي در بخش ديگر بيان کرد: زندگي حضرت زهرا (س) و اميرالمومنين (ع) بهترين سرمشق و الگو براي خانواده و جامعه اسلامي است و حضرت زهرا آنچه را در محضر پدر آموخته بود در خانه همسر عمل کرد، در خانه پدر بهترين فرزند و در خانه علي بهترين همسر و بهترين مادر بود.

لازم به ذکر است، در ادامه اين مراسم که 12 ارديبهشت 92 برگزار شد گروه تواشيح به اجراي برنامه پرداختند و در پايان به 14 نفر از کساني که نام فاطمه و زهرا داشتند جوايزي اهداء شد.

يكشنبه 15 ارديبهشت 1392 - 11:57
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری